זוכרים שיום אחד בנימין נתניהו חזר מרוסיה עם נעמה יששכר, אחרי שחולצה מהכלא הרוסי? אז תדעו שכלי תקשורת ברוסיה דיווחו שאלכסיי בורקוב, שנידון לתשע שנות מאסר בארה"ב אחרי שהוסגר מישראל, נחת במוסקבה ונעצר שם על־ידי השלטונות. שמו של בורקוב עלה בזמנו בתור אפשרות לעסקת חילופי אסירים כדי לשחרר את יששכר.
יפה יששכר, האמא של נעמה, מה דעתך על כך שאלכסי בורוקוב נידון לתשע שנות מאסר בארה״ב ועכשיו הוסגר לרוסים?
“אני לא מתכוונת להגיב על זה. באמת שלא".
דיברת איתו אחרי שהוא נעצר ברוסיה?
“לא".
יודעת משהו על תנאי הכליאה?
“ממש לא".
את כועסת על השלטונות בישראל שלכאורה סחרו בו?
“כן. מאוד. אבל אני באמת לא מתכוונת להתראיין".
מה שלום נעמה? יש משהו מעניין? חדש?
“נעמה לא גרה פה, היא עזבה את הארץ לארה״ב. היא אמריקאית".

נעמה יששכר מחוץ לכלא (צילום: קובי גדעון, לע''מ)נעמה יששכר מחוץ לכלא (צילום: קובי גדעון, לע''מ)

 >אלון פיש, צלם זריז שבזמנו הפנוי גם מפנק את ליאורה, קלט את אשת שרת התחבורה וההורה הטרי ליאור שליין סועד במסעדת ״נובו״ היוקרתית בניו יורק עם הקונסול לשעבר בתפוח הגדול, אסי שריב. האם האישה שבגבה למצלמה היא אכן זוגתו המיניסטרית מרב מיכאלי? הוויכוחים בדסק של ליאורה נמשכו עד לסגירת הגיליון, ללא הכרעה. לשיפוטכם.

ליאור שליין, אסי שריב, אשתו של שריב ומיכאלי (צילום: אלון פיש)ליאור שליין, אסי שריב, אשתו של שריב ומיכאלי (צילום: אלון פיש)

 >עו״ד מיטל סודרי, גרושתו של איציק סודרי, לשעבר דובר ש"ס, עברה הלאה די במהירות. מיטל כבר פרסמה באינסטגרם שהיא בזרועות גבר אחר, עו״ד אוהד חן, חילוני למהדרין. אגב, מיטל עצמה כבר לא ממש דתייה ונראית מבלה עמו במסעדות יוקרה בשבת.

סודרי, כבר לא שומרת שבת?

“למרות שחיי הפרטיים אינם לראווה ותמיד התרחקתי מכך, אענה שאני בזוגיות נפלאה עם בן זוג מפרגן בעל ערכים ומידות טובות. גיליתי שחיי זוגיות יכולים להיות מדהימים עם האדם הנכון".

מיטל סודרי ואוהד חן (צילום: פרטי)מיטל סודרי ואוהד חן (צילום: פרטי)