אחרי תקופה ארוכה של פגרה וחששות רבים בנוגע לקיומה של העונה השלישית של הסדרה המצליחה של אסי עזר, אמש נערכה הפרמיירה לעונה החדשה. כל כוכבי העונה התייצבו באירוע ההשקה החגיגי בסינמה סיטי גלילות, ביניהם גם יוצר הסדרה אסי עזר שדפק כניסה מאוחרת ואופנתית כשהוא מלווה בבעלו אלברט אסקולה ובכל בני משפחתו. 

אסי עזר, אלברט אסקולה (צילום: אור גפן)אסי עזר, אלברט אסקולה (צילום: אור גפן)

בלטה במיוחד רותם סלע שהפציעה בשמלה צנועה מכף רגל ועד ראש יחד עם בעלה אריאל רוטר. עוד צעדה על השטיח האדום, התוספת החדשה של העונה עבורה נכתב תפקיד במיוחד, קורל סימנוביץ שהגיעה במיוחד לישראל כשהיא בשליש האחרון להריונה, רגע לפני שתתייצב בפעם השנייה בחייה בחדר לידה ותהפוך לאמא לשניים יחד עם בעלה סרג'יו רוברטו. סימנוביץ השיקה בטן הריונית קטנה לחודש מתקדם והתייצב לראשונה מול המצלמות מאז התפוצצה פרשת הסוכן שלה לשעבר שי אביטל.

אביב אלוש, רותם סלע, אסי עזר, הילה סעדה (צילום: אור גפן)אביב אלוש, רותם סלע, אסי עזר, הילה סעדה (צילום: אור גפן)
קורל סימנוביץ (צילום: אור גפן)קורל סימנוביץ (צילום: אור גפן)
אריאל רוטר, רותם סלע (צילום: אור גפן)אריאל רוטר, רותם סלע (צילום: אור גפן)

עוד נראו הדוגמנית בר זומר הכוכבת החדשה של העונה, כמו כן התייצב כוכב העונה אביב אלוש שהגיע מלווה באישה האמיתית של חייו, נופר אשתו, ועם כובע לראשו במסגרת התקרבותו לדת, השחקנית הילה סעדה, עופר חיון, יעל אלקנה, שר התקשורת הלוהט יועז הנדל שתפס מושב כבוד לצד מנכ"ל זכיינית קשת אבי ניר, שר התיירות יואל רזבוזוב, יואב ומיכל צפיר ואחרים.  

עופר חיון (צילום: אור גפן)עופר חיון (צילום: אור גפן)
יעל אלקנה (צילום: אור גפן)יעל אלקנה (צילום: אור גפן)