רגע לפני שהעונה החדשה והסוערת של "הישרדות VIP" תעלה ביום שבת הקרוב ברשת 13 (אחרי החדשות), נפגשו כל השורדים בהילטון ביי - בלוגה ביץ' בר להשקה נוצצת במיוחד וחשפו כמה דברים מאוד מעניינים שאנחנו צפויים לראות על המסך. בין השורדים אוהד בוזגלו שנאלץ להיות על אי בודד עם גרושתו פאני בוזגלו אלא שעם חזרתו בילה הרבה עם שורדת אחרת - אלה אייבינדר והתמודד עם שמועות על רומן על האי גם עם מעיין אשכנזי

בוזגלו ואייבינדר נשאלו על הקרבה ביניהם ולא התפתו לגלות ואמרו: "מי אמר שהיינו ביחד?" אבל כשאלה נשאלה "אסי או אוהד?", היא ענתה: "אוהד. אני לא מכירה את אסי ואסי גם נשוי". כשנשאלו על הבילויים המשותפים, ענה אוהד: "אנחנו שני רווקים שאוהבים את החיים הטובים, אוהבים מסיבות". 

אוהד בוזגלו, מעיין אשכנזי (צילום: אור גפן)אוהד בוזגלו, מעיין אשכנזי (צילום: אור גפן)

אשכנזי ששמה הודבק לבוזגלו, נקשרה גם לשמו של השורד יהונתן בשן, איתו נצפתה במספר מקרים לאחר חזרתם לישראל. השניים הכחישו וטענו כי הם חברים טובים בלבד, אלא שהופתעה כשהצלם שלנו אור גפן אמר לבשן: "היא סיפרה לי שנפגשתם מאז" ולפי המבט על פניה נראה כי הוא חשף סוד. בשן לא התבלבל וענה: "כן נפגשים, זה לא קשור למה שהיה על האי". 

אוהד בוזגלו (צילום: אור גפן)אוהד בוזגלו (צילום: אור גפן)

השחקן קובי מאור שהשיל 25 ק"ג ממשקלו לפני הגעתו לאי של הישרדות, חזר לישראל מהצילומים בגזרה לוהטת ועורר שמועות על הגעתו רחוק במשחק וכשנשאל בנושא החליט לשמור על שתיקה. על סופת הטייפון שעצרה את הצילומים אמר מאור: "היה שיקול אם להמשיך לצלם או להפסיק. החליטו להמשיך לצלם אבל זה היה האירוע הקשה של התכנית שלהרבה מאוד אנשים היה מאוד קשה". 

מייקל לואיס, קובי מאור (צילום: אור גפן)מייקל לואיס, קובי מאור (צילום: אור גפן)

עוד נכחו באירוע ההשקה המנחה גיא זוארץ ואשתו יעל בר זוהר ורשימת השורדים: ג'קי אזולאי שהגיעה עם בן זוגה הכדורגלן דניאל בוסי, מייקל לואיס ללא החברה החדשה, יובל המבולבל, יוצאי "האח הגדול" גדי פניבילוב ואודליה סויסה, קפטן נבחרת ישראל לשעבר דודו אוואט, השורדת בדימוס לייה גיל, גורו המטיילים הישראלי דנדן (דן) בולוטין, השחקנית שירה פרבר, הדוגמנית ליזה ביך והשייטת האולימפית ורד בוסקילה.

הישרדות VIP (צילום: אור גפן)הישרדות VIP (צילום: אור גפן)
גיא זוארץ (צילום: אור גפן)גיא זוארץ (צילום: אור גפן)
יעל בר זוהר (צילום: אור גפן)יעל בר זוהר (צילום: אור גפן)
פאני בוזגלו, אושרי כהן (צילום: אור גפן)פאני בוזגלו, אושרי כהן (צילום: אור גפן)
דודו אוואט ואשתו (צילום: אור גפן)דודו אוואט ואשתו (צילום: אור גפן)
ג'קי אזולאי, דניאל בוסי (צילום: אור גפן)ג'קי אזולאי, דניאל בוסי (צילום: אור גפן)
דנדן בולוטין (צילום: אור גפן)דנדן בולוטין (צילום: אור גפן)
ליזה ביך (צילום: אור גפן)ליזה ביך (צילום: אור גפן)
יובל המבולבל (צילום: אור גפן)יובל המבולבל (צילום: אור גפן)
אודליה סויסה (צילום: אור גפן)אודליה סויסה (צילום: אור גפן)
ורד בוסקילה (צילום: אור גפן)ורד בוסקילה (צילום: אור גפן)
שירה פרבר (צילום: אור גפן)שירה פרבר (צילום: אור גפן)
מייקל לואיס (צילום: אור גפן)מייקל לואיס (צילום: אור גפן)
גדי פניבילוב, לייה גיל (צילום: אור גפן)גדי פניבילוב, לייה גיל (צילום: אור גפן)