מיכל הקטנה חוגגת בענק (צילום מסך אינסטגרם)

לא רק אירוע החתונה המרגש של שולי רנד וצופית גרנט נערך אמש, אם כי בעיר אחרת לגמרי ובאופי שונה לחלוטין נערכה חגיגת יום ההולדת המסורתית של כוכבת הילדים מיכל הקטנה. יממה אחרי שעשרות זמרים פקדו את מסיבת הפתעה של ליאור נרקיס, אתמול כל הכוכבים הגדולים בביצה הגיעו להרים למיכל שכבר לא כל כך קטנה וחגגה יום הולדת 39. 

מיכל הקטנה, ניר וויצמן (צילום: אביב חופי)מיכל הקטנה, ניר וויצמן (צילום: אביב חופי)

כיאה לכל שנה, כוכבת הילדים חגגה ובענק, החליפה שני לוקים במהלך הערב, שרית חדד הייתה אמונה על הצד האמונותי של הערב כשהופיעה על הבמה ואם חשבתם שהשנה מיכל תוותר על מנהגה ולא תעלה על השולחנות בעינטוזים וריקודים, טעיתם ובגדול כי השנה היא גם עלתה על הכתפיים של המוזמנים ורקדה כאילו אין מחר.

הגיעו לברך אינספור שמות מוכרים כמו רוסלנה רודינה, אביבית בר זוהר שחשפה בטן ריבועים עבודת יד, החבר הטוב יובל המבולבל, מאור בוזגלו ומירן, מפגש מביך נרשם בין אסי בוזגלו ואשתו עדי לפאני בר מוחא בוזגלו שהגיעה עם בן זוגה אושרי כהן אחרי הביקורת שקיבלה מעדי על פליטת הפה שלה במועצת השבט בהישרדות. עוד בלטו אליאב אוזן, דניאל גרינברג ואחותה קארין, טהוניה רובל, ליאור סושרד, מיקי מוכתר, אירית רחמים, קובי מחט, אורנה דץ, מושיק רוט, מעיין אשכנזי, רגב והלן הוד, אורטל עמר, שירלי בוגנים, רוני מאנה ואחרים.

אורטל עמר (צילום: אביב חופי)אורטל עמר (צילום: אביב חופי)
רוסלנה רודינה (צילום: אביב חופי)רוסלנה רודינה (צילום: אביב חופי)
שרית חדד, מיכל הקטנה (צילום: אור גפן)שרית חדד, מיכל הקטנה (צילום: אור גפן)
הלן הוד, קארין גרינברג, דניאל גרינברג, מיכל הקטנה, מאיה פישל (צילום: אור גפן)הלן הוד, קארין גרינברג, דניאל גרינברג, מיכל הקטנה, מאיה פישל (צילום: אור גפן)
יובל המבולבל (צילום: אביב חופי)יובל המבולבל (צילום: אביב חופי)
פאני בוזגלו, אושרי כהן (צילום: אביב חופי)פאני בוזגלו, אושרי כהן (צילום: אביב חופי)
אסי בוזגלו, עדי בוזגלו (צילום: אביב חופי)אסי בוזגלו, עדי בוזגלו (צילום: אביב חופי)
מעיין אשכנזי (צילום: אביב חופי)מעיין אשכנזי (צילום: אביב חופי)
טהוניה רובל (צילום: אביב חופי)טהוניה רובל (צילום: אביב חופי)
אליאב אוזן (צילום: אור גפן)אליאב אוזן (צילום: אור גפן)
מיקי מוכתר (צילום: אביב חופי)מיקי מוכתר (צילום: אביב חופי)