נראה שכל ההתרחשויות המלחיצות האחרונות בחייו של המיליארדר הישראלי טדי שגיא שקטו, כך שלכבוד יום הולדתו ה-50 החליט כמיטב המסורת להסב את ביתו שבהרצליה פיתוח למתחם אירועים, ולארח את חבריו למסיבה של פעם בחיים. שגיא שנמצא בשבועות האחרונים בישראל, ערך אירוע מושקע לציון חגיגות היובל שלו, אליו נהרו אנשי עסקים וסלבס מהביצה.

הגיעו לחגוג הזוג הנשוי הטרי מירי בוהדנה ובבו קובו שנישאו בספטמבר 2020 בחתונה חשאית בבית כנסת בתל אביב אחרי 18 שנות זוגיות וילדים משותפים. קובו ובוהדנה שלא מרבים לפקוד אירועים מתוקשרים התייצבו במופע פומבי ראשון מאז ששינו סטטוש לנשואים ונראו נרגשים ומאוהבים. 

מענטזות עם מסכות: בר רפאלי ומירי בוהדנה חוגגות - לחצו כאן

מירי בוהדנה "בבו ואני בכלל לא ישנים באותה מיטה" - לחצו כאן

מירי בוהדנה, בבו קובו (צילום: אביב חופי)מירי בוהדנה, בבו קובו (צילום: אביב חופי)
טדי שגיא צילום ארכיון (צילום: סיון פרג')טדי שגיא צילום ארכיון (צילום: סיון פרג')

עוד הגיעו הזמר עומר אדם המקורב לשגיא שאף עלה להופיע כמו גם הבדרן מיקי גבע שהיה אמון על בידור האורחים, כוכבת החגיגות מיכל הקטנה ובעלה איש העסקים ניר ויצמן, המעושרת ניקול ראידמן, מרינה קבישר, פנינה רוזנבלום, מירב פלדמן ובעלה ואחרים. 

פנינה רוזנבלום (צילום: אביב חופי)פנינה רוזנבלום (צילום: אביב חופי)

בלט במיוחד פרויקטור הקורונה לשעבר ומנהל בית החולים איכילוב, פרופ' רוני גמזו, מה שמחזיר אותנו אחורה למאבק במגיפת הקורונה ופרשת טדי שגיא והפטור החריג שקיבל מבידוד ממשרד הבריאות. כזכור בשיאה של מגיפת הקורונה, אישר משרד הבריאות ברשותו של פרופ' איתמר גרוטו, אישור חריג לפטור מבידוד למיליארדר טדי שגיא, מה שעורר ביקורת נוקבת על התנהלות משרד הבריאות, על יחסי הון שלטון והוביל בין היתר ליחסים מורכבים בין גרוטו לבר סימן טוב, ולהתפטרותו של גרוטו מתפקידו. 

עומר אדם (צילום: אביב חופי)עומר אדם (צילום: אביב חופי)
ניקול ראידמן (צילום: אביב חופי)ניקול ראידמן (צילום: אביב חופי)
מרינה קבישר (צילום: אביב חופי)מרינה קבישר (צילום: אביב חופי)
מיכל הקטנה, ניר וויצמן (צילום: אביב חופי)מיכל הקטנה, ניר וויצמן (צילום: אביב חופי)