תו פרינס תבורי, הילד המשותף של בן אל תבורי ואורטל עמר חגג השבוע יום הולדת שלוש ובצל החגיגות יש גם מישהי שמאוד הייתה רוצה לקחת בהן חלק - אך לא הוזמנה. אחרי שההורים הנרגשים פרסמו ברכות מרגשות לכבוד היום המיוחד שלהם ברשתות החברתיות, ולאחר שעמר אף ערכה מסיבת יום הולדת לתו בביתה מבלי להזמין את האבא, עכשיו גם הסבתא אביבה תבורי, שהייתה חלק בגידולו מביעה את אכזבתה.

 "היי. חשבתי איך להעביר ברכה לנכדי האהוב תו, אז כרגע לצערי מה שיש לי זה דרך הרשתות החברתיות", כתבה תבורי. "אז תו היקר, מזל טוב. אוהבת, סבתא".  כזכור, לפני כחודשיים חתול שחול עבר בין תבורי לבנה בן אל, כשאחותו הגדולה התראיינה ואמרה שהיא "האחות הכי נורמלית במשפחה" ואמה אביבה אף חיזקה אותה. בן אל התעצבן ולא הגיע למסיבת הגיוס של אחותו - ומאז כולם בנתק שלא נראה שייפתר בקרוב.

אביבה תבורי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אביבה תבורי (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

גם הקשר של תבורי עם אורטל לא מאוד הדוק בעקבות כל ההתפתחויות המשפחתיות כך שיצא שהצד של משפחת תבורי לא נכח בחגיגת יום ההולדת של תו, כך שהיא מצאה דרך מקורית לחגוג לנכד שלה - כבל עם ואינסטגרם.

אביבה תבורי, בן אל תבורי, תו פרינס (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אביבה תבורי, בן אל תבורי, תו פרינס (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
View this post on Instagram

A post shared by ortalamar (@ortal_amar)