כמעט כל תוכנית ריאליטי שמסיימת חודשים ארוכים של ימי צילום חוגגות בהקלה רבה מסיבת סיום אליה מגיעים המתמודדים, והאנשים שאחראים לתוצר המוגמר - ובינהם אנשי ההפקה. אמש, בזמן שאתם צפיתם במנור ברטוב מחפשת אהבה ויוצאת לדייטים, כל המשתתפים הגיעו למסיבה סגורה של קאסט "חתונמי" במועדון בתל אביב, כולם חוץ משני שמות שאתם בטח יכולים לנחש בעצמכם.

זה מה שעלה בגורל זוגות "חתונה ממבט ראשון" - לחצו כאן

דני זיסקינד, הדס שוורץ, מעיין רובין, שני יוספון, שי יעקובוביץ (צילום: צילום מסך אינסטגרם)דני זיסקינד, הדס שוורץ, מעיין רובין, שני יוספון, שי יעקובוביץ (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

"מצאתי אהבה אמיתית": איתמר עמי מ"חתונמי" חושף את החברה החדשה - לחצו כאן

רגע אחרי שקראתם כאן ב-TMI על הזוגיות החדשה של שי יעקובוביץ' עם הדוגמנית רומי נסט, הוא פגש את השידוך שלו לתוכנית הדס שוורץ והשניים נראו חברותיים במיוחד. יעקובוביץ אף העלה תמונה זוגית כאילו מתוך דייט והתל בעוקבים שלו האם יש סיכוי לקאמבק. חוץ משי והדס, נרשם מפגש איחוד בין שני יוסיפון ודני זיסקינד שנפרדו כזכור על ספת הפסיכולוגים בפרק סיום העונה, לירון פז ועינת בן משה שהחליטו להמשיך אחרי סיום הצילומים אבל לבסוף נפרדו, מנו כהן וניצן שיק שעוד לא ברור אם הם יחד או נפרדו, איתמר עמי, מעיין רובין וגם מנור ברטוב.

נרשמה העדרות צורמת של קארין שניידרמן שנמנעה ממפגש עם איתמר עמי, וכזכור גם נעדרה מיום הצילום הקבוצתי של כל כלות חתונמי ועומרי קראוס שלא הגיע לאחר שטען שחולה עם חום בבית. 

שי יעקובוביץ, הדס שוורץ (צילום: צילום מסך אינסטגרם)שי יעקובוביץ, הדס שוורץ (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
שני יוסיפון, מנו כהן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)שני יוסיפון, מנו כהן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
איתמר עמי, שני יוסיפון, הדס שוורץ (צילום: צילום מסך אינסטגרם)איתמר עמי, שני יוסיפון, הדס שוורץ (צילום: צילום מסך אינסטגרם)