באווירה חורפית וקרירה "הוט" ו"פקטורי 54" ערכו הקרנה חגיגית לפרק הפתיחה של סדרת ההמשך ל"סקס והעיר הגדולה" שנקראת "AND JUST "LIKE THAT שתעלה לשידור היום (חמישי) ללקוחות "HOT" ו-"NEXT TV". האירוע שנערך בתיאטרון בית ליסין ע"ש ברוך איבצ'ר הביא את מיטב המפורסמות של ארצנו שרצו להתחכך שוב בקארי בראדשו אותה משחקת שרה ג'סיקה פרקר ובמעלליה בעיר בה הכל קורה בגדול.

גם הפרודה הטרייה מג'וזי זירה, מלכת היופי בדימוס קארין עליה הגיעה להקרנה החגיגית ולמי שפספס את אירועי השבועות האחרונים, נסביר לכם בקצרה את התפתחות העניינים בזוגיות ההפכפכה של השניים. זירה ועליה יצאו מהארון הזוגי בחופשה רומנטית במיאמי וכעבור שבועות ספורים הם הגיעו לאותו אירוע בנפרד והציתו שמועות על פרידה. יום אחרי האירוע זירה לא התאפק ומחק את התמונות עם עליה מהאינסטגרם ובכך הכריז על פרידה. השניים החליטו לתת צ'אנס נוסף לאהבה ולאחר מספר ימים העלו סטורי משותף, אלא שהקאמבק לא צלח והשניים נפרדו שוב. ממש קשה לעקוב אה?

קארין עליה (צילום: דנה קופל)קארין עליה (צילום: דנה קופל)

עליה הגיבה לראשונה לפרידה מזירה ואמרה ל-TMI כשנשאלה מה מצבה הזוגי: "איזה שאלה רטורית, אני לא חושבת שמישהו לא יודע משהו". 

מה זאת אומרת? אנחנו באמת לא יודעים מה המצב.
"זה שאנחנו לא ביחד כולם יודעים".

מה את חושבת שלא עבד?
"תראי, זה דיי טרי ואני מכבדת אותו ואנחנו מכבדים את הקשר הזה, אז אנחנו משאירים את זה בצד כרגע ואני לא רוצה לדבר על זה".

מה את מחפשת בגבר?
"שיכבד, שיהיה החבר הכי טוב שלי. זה מה שחשוב לי בגדול". 

קארין עליה, נועם בוהדנה (צילום: דנה קופל)קארין עליה, נועם בוהדנה (צילום: דנה קופל)

בין האורחים שהגיעו לצפות בפרק היו גם: יפעת ורוני אירני מבעלי "פקטורי 54", אחותה הקטנה של אירני - כוכבת "חתונה ממבט ראשון", עינת בן משה וחברתה לפורמט שני יוסיפון, השחקנית נלי תגר, דנה זרמון, שני כהן, עוז זהבי, ניבר מדר, שלמור שטרוזמן, אופירה אסייג, לאה שנירר, קים אור אזולאי, אביה מלכה, רוסלנה רודינה, שי מיקה, ג׳ני צ׳רוואני, נועם בוהדנה, מאיה בוסקילה, ג׳ודי ניר מוזס, שרי גבעתי, ליטל סמדג׳ה ועוד.

עינת בן משה, שני יוסיפון (צילום: דנה קופל)עינת בן משה, שני יוסיפון (צילום: דנה קופל)
עוז זהבי (צילום: רפי דלויה)עוז זהבי (צילום: רפי דלויה)
מאיה בוסקילה (צילום: דנה קופל)מאיה בוסקילה (צילום: דנה קופל)
שרי גבעתי (צילום: דנה קופל)שרי גבעתי (צילום: דנה קופל)
ג'ודי ניר מוזס, אופירה אסייג (צילום: דנה קופל)ג'ודי ניר מוזס, אופירה אסייג (צילום: דנה קופל)
קים אור אזולאי (צילום: דנה קופל)קים אור אזולאי (צילום: דנה קופל)