כמעט שבועיים חלפו מאז שהזמר אייל גולן ודניאל גרינברג בישרו לעולם כי הם מפרקים את החבילה ואף הספיקו לחתום בשקט על חוזה גירושים. מאז הספיקה כאמור גרינברג לבלות את ערב השנה האזרחית החדשה יחד עם חברות טובות ולשתף את גופי התקשורת שהיא בשיא שלה, ואילו הזמר בחר להתרחק מכל ההמולה התקשורתית ונסע להופעה בקייב.

בשבוע שעבר שיתפה גרינברג תמונה משפחתית בביתו של הזמר יחד עם ילדיה רון ומיאל וילדיו של הזמר ליאם ואלין, כדי להראות שהם נותרו ביחסים טובים ובריאים לטובת הילדים.

אלין גולן, דניאל גרינברג, רון גולן, ליאם גולן, מיאל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אלין גולן, דניאל גרינברג, רון גולן, ליאם גולן, מיאל גולן (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

את חייה החדשים כגרושה טרייה יחד עם שני ילידה רון ומיאל, תעביר גרינברג תחת קורת גג חדשה ששכרה ברחובות, בבניין בו מתגוררת אחותה קארין שמתגוררת שתי קומות מעליה. כך תוכל להיות קרובה לאחותה ולהיעזר בה בהשגחת הקטנטנים, כפי שנהגה לעשות עד כה.

את סוף השבוע האחרון העבירה גרינברג בפירוק ארגזים בביתה החדש, ואת הקטנטנים השאירה בהשגחת הגרוש הטרי אייל גולן ובהשגחת אביה. אתמול (שבת) העבירה גרינברג את הלילה הראשון שלה, לבדה, כגרושה טרייה במעונה החדש. שיהיה בשעה טובה!

מטעמה של גרינברג סירבו להגיב.

אייל גולן, דניאל גרינברג (צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה!)אייל גולן, דניאל גרינברג (צילום: ניר פקין, באדיבות וואלה!)