בשעה טובה ומוצלחת הבוקר (שני) התייצבה זמרת הפופ המצליחה נועה קירל במדור השחרורים בתל השומר כדי לגזור חוזר ולסיים תקופה של שירות בצה"ל. כשהיא לבושה בג'ינס, בגדים אזרחיים וחיוך ענק פרוש על פניה הזמרת הזדכתה על הציוד והמדים שקיבלה במהלך שירותה הצבאי, חתמה על טופס טיולים, וגזרה נרגשת רשמית את החוגר.

נועה קירל (צילום: שיר פינטו יחסי ציבור)נועה קירל (צילום: שיר פינטו יחסי ציבור)

בדיוק בפברואר לפני שנתיים התייצבה הזמרת בבקו"ם והפכה לחיילת מן השורה לאחר שבחרה להגייס למרות בעיה רפואית ממנה היא סובלת והיום היא התייצבה שוב באותו מקום, הפעם כדי להיפרד לשלום ולצאת לדרך עצמאית כאזרחית שתרמה למדינה את חובתה. אתמול, היום האחרון שלה בשירותה הצבאי, הספיקה הזמרת לעלות בפעם האחרונה על מדים ועל במה ולהעניק לחיילים מופע צבאי אחרון שלה. 

נועה קירל (צילום: שיר פינטו יחסי ציבור)נועה קירל (צילום: שיר פינטו יחסי ציבור)
נועה קירל (צילום: שיר פינטו יחסי ציבור)נועה קירל (צילום: שיר פינטו יחסי ציבור)

בפוסט סיכום שהעלתה ברשתות החברתיות כתבה: "זה יום מאוד מרגש עבורי! מצד אחד שמחה להתחיל פרק חדש ובוגר יותר בחיי ומצד שני עצובה לסיים תקופה של השירות הכי משמעותי וכיף שיכלתי לבקש. אני לא אשכח כשהתגייסתי כמה אש חטפתי "בטוח תקבל יחס VIP" ומיליון תגובות במהלך כל השירות שלי שזלזלו במה שאני יכולה באמת לתת מעצמי לצבא. אני לא אשכח כמה קשה היה לי לקבל את התגובות האלו, במיוחד שעקב המצב הרפואי שלי לא רצו לגייס אותי אבל הפכתי עולמות כדי להתגייס ולשרת את המדינה שלי והדבר האחרון שרציתי זה יחס מיוחד. ידעתי שרק במסגרת צבאית אני באמת אוכל לחוות שנתיים שבהם ארגיש כמו כולם, הכי ישראלית, בלי שום יחס מועדף/מיוחד וסביר להניח שלא תהיה לי הזדמנות לחוות את התחושות האלה בשום מסגרת אחרת בחיים הלא רגילים ושגרתיים שלי. וכל כך רציתי להרגיש את זה!
אז נכון, אני לא באמת יכולה להיות לגמרי רגילה אבל אני כן יכולה להשתמש בזה כדי לעשות את השירות הכי משמעותי שאני יכולה לתת. וכך היה".