חודשים ספורים לאחר הגירושים מדניאל גרינברג, החליט אייל גולן להסיר את הקעקוע המשותף שעשו, בו כל אחד עיטר את עצמו בחצי עיגול על פרק כף היד, שיחד משלים לעיגול שלם, ומכיל בתוכו את התאריך בו החלו לצאת. עם סיום יחסיהם החליט הזמר למחוק כל זכר לזוגיות ואחרי שהסיר את כל התמונות המשותפות מחשבון האינסטגרם שלו, עשה שינוי גם בקעקוע, כך שלא יהיה זכר לאקסית הטרייה.

אייל גולן, דניאל גרינברג (צילום: אינסטגרם)אייל גולן, דניאל גרינברג (צילום: אינסטגרם)

לא בטוח שאתם זוכרים אבל גולן כבר עשה את הטעות הזו בעבר, וציין יחד עם האקסית רוסלנה רודינה אהבה נצחית (או שלא) בדמות קעקוע זוגי. אי שם בשנת 2015, גולן הצהיר את אהבתו כשקעקע את שפתייה של רוסלנה על הזרוע שלו ואילו היא קעקע יהלום על הקרסול שלה עם שמותיהם של אייל ובנם יאן. מיותר לציין שזמן קצר לאחר הפרידה השניים עשו כיסוי לקעקועים המשותפים.

הקעקוע של השפתיים על ידו השמאלית של אייל גולן (צילום: צ'ינו)הקעקוע של השפתיים על ידו השמאלית של אייל גולן (צילום: צ'ינו)
התוצאה הסופית. אייל גולן (צילום: אינסטגרם)התוצאה הסופית. אייל גולן (צילום: אינסטגרם)

אך אייל גולן הוא ממש לא היחיד, בגזרה המקומית גם איתי תורג'מן בחר לציין את אהבתו לזוגתו דאג ליאן פישביין כשעשו יחד קעקוע זהה וציינו על גופם את המילה " Thinking". שנים לאחר מכן החליט להסיר את הקעקוע, כמו גם שניים נוספים שעשה במהלך חייו, זאת בשל התקרבותו לדת.

בזירה הבינלאומית היו לא מעט כוכבים גדולים שעשו קעקועים זוגיים שהתחרטו עליהם בעתיד. בדומה לאייל גולן נראה שגם אנג'לינה ג'ולי לא לומדת מטעויות. בפעם הראשונה שהשחקנית היפה הקדישה את גופה לגבר אחר היה כשקעקעה את האות 'H' על פרק ידה כמחווה לבן זוגה טימותי האטון. היא הסירה את הקעקוע הזה לאחר שנפרדו, אבל שנים ספורות לאחר מכן התחתנה עם ג'וני לי מילר וקעקעה את זרועה הימנית באותיות יפניות של שמו. לימים היא כיסתה את הקעקוע הזה בציטוט של המחזאי טנסי וויליאמס כשנפרדו, אבל חזרה שוב על הטעות כשקעקעה על הכתף את שמו של בעלה השלישי בילי בוב תורנטון בזמן נישואיהם הקצרים. כשהתגרשו ב- 2013 היא הסירה אותו. כשהתחתנה עם בראד פיט נראה שהיא כבר למדה את הלקח ולא חלקה איתו קעקוע שנאלצה בהמשך להסיר.

אנג'לינה ג'ולי ובילי בוב (צילום: Vince Bucci/Getty images)אנג'לינה ג'ולי ובילי בוב (צילום: Vince Bucci/Getty images)

ג'וני דפ, חשב שהרומן שלו עם הקולגה וינונה ריידר מ"המספריים של אדוארד" יימשך לעד, קעקע את המילים "וינונה לנצח" על זרועו. הנצח הסתיים ארבע שנים מאוחר יותר ובמקום להסיר אותו, דפ פשוט קיצר אותו ל"וינו לנצח", והסביר שהוא פשוט ממש ממש אוהב יין.

בשנת 2008 היידי קלום ובעלה הזמר סיל עשו קעקוע משותף של שמו של בן הזוג על הזרוע, אך ב-2014 שלמרבה ההפתעה התגרשו, מיהרה הטופ מודל להסיר כל זכר לקעקוע הזוגי. גם בני הזוג לשעבר פמלה אנדרסון וטומי לי קעקעו את גופם, כשטומי קעקע את שמה של פמלה על איבר המין שלו והיא קעקעה את שמו על האצבע. לאחר שנפרדו בפעם המי יודע כמה, היא שינתה את הקעקוע מ-"Tommy" ל-"Mommy" כמחווה לשני בניה.

קלואי קרדשיאן ולמאר אודום אמנם נישאו תוך חודש מהרגע שהחלו לצאת אבל דווקא כן החזיקו מעמד בברית הנישואים. במקום יהלומים, את יום הנישואים שלהם בחרו לציין בקעקוע משותף על הגב היד עם ראשי התיבות   "KO" ו-"LO". ככל הנראה על פי התמונות השניים הסירו את הקעקוע גם הם והמשיכו הלאה בחייהם.

גם אווה לנגוריה עשתה את הטעות הנפוצה וקעקעה על העורף שלה את המילה "תשע", מספר החולצה של בעלה לשעבר הכדורסלן טוני פרקר. בנוסף, היא חרטה על גופה גם את תאריך החתונה שלהם ואת ראשי התיבות של בעלה. ב-2010 כשהשניים התגרשו היא הסירה את כל השלושה.