שלושה חודשים בלבד חלפו מאז אבנר נתניהו, בנם של ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו ואשתו שרה נפרד מארוסתו נוי בר ובסוף השבוע האחרון השיק כבר זוגיות חדשה. בזמן שמרבית אזרחי ישראל חגגו את עצמאותה של המדינה, חברתו החדשה של נתניהו ג'וניור חגגה את העצמאות שלה ופרסמה תמונה זוגית ראשונה. אז במי מדובר? ובכן, ייתכן שאתם כבר מכירים אותה!

עמית ירדני, בת 24 במקור ממושב מזור במרכז הארץ, היא מטפסת מנוסה שהשתתפה בנינג'ה ישראל וכיכבה לא מעט על המסך שלכם. ירדני, למדה בבית ספר "הכפר הירוק" ושירתה בצבא ביחידה טכנולוגית במודיעין. בשנה שעברה סיימה לימודי תואר ראשון מדעי המחשב ב"בינתחומי הרצליה" ואף הייתה קפטן נבחרת הטיפוס של האוניברסיטה. 

עמית ירדני (צילום: צילום מסך נינג'ה ישראל, קשת 12)עמית ירדני (צילום: צילום מסך נינג'ה ישראל, קשת 12)

אבל בדומה לאקסית נוי בר, שזגזגה בין קריירה רצינית וחשובה בתור פעילת תנועת "אם תרצו" ודוברת לקמפיינים ודוגמנות גם ירדני לא פוסלת עבודות בתחום הבידור ואפילו כבר התייצבה בכמה אירועי השקה. כשנשאלה בראיון למגזין "את" מה המטרות שלה לעתיד אמרה: "יש הרבה מטרות, גם בתחום הספורט, גם בעבודה בהייטק וגם בתחומים נוספים, אבל בגדול להמשיך בטיפוס ובנינג'ה ולהמשיך לשלב את זה בין תחומי העניין והעיסוקים האחרים. גם לקמפיינים או להיות פרזנטורית אני מוכנה למצוא זמן".

מתוך פרימיירה לסרט 'באטמן' ביס פלאנט ראשל''צ (צילום: שוקה כהן)מתוך פרימיירה לסרט 'באטמן' ביס פלאנט ראשל''צ (צילום: שוקה כהן)
עמית ירדני, מתוך פרימיירה לסרט 'אנצ'רטד' ביס פלאנט ראשל''צ (צילום: שוקה כהן)עמית ירדני, מתוך פרימיירה לסרט 'אנצ'רטד' ביס פלאנט ראשל''צ (צילום: שוקה כהן)