התרגלנו לראות את רותם סלע צמודה לחצי השני שלה, אסי עזר, החבר הכי טוב והמגיש לצידה, כמעט ושכחנו שסלע בכלל נמצאת בנישואים יציבים עם גבר אחר, שרמנטי ולוהט לא פחות, איש העסקים אריאל רוטר ולשניים שלושה ילדים משותפים. אמש (ראשון) התייצבה המגישה סוף סוף לצד הגבר האמיתי בחייה, בעלה אריאל רוטר וצעדה על השטיח האדום בפרמיירה החגיגית של "ירושלים" הדרמה החדשה של "הוט" בכיכובה.  

לחצו כאן וקבלו את עיתון מעריב לחודש מתנה למצטרפים חדשים>>> 

חוץ מבעלה החברות הטובות של סלע הגיעו לפרגן, ביניהן בלטו לירון ויצמן ויעל גולדמן. בלט בהעדרו אסי עזר, אבל יש לו סיבה מספיק טובה, כי אמש הוא הרים מסיבת יום הולדת מושקעת לבעלו אלברט אוסקולה.

אריאל רוטר, רותם סלע (צילום: רפי דלויה)אריאל רוטר, רותם סלע (צילום: רפי דלויה)

עוד בלטה בהעדרה הזמרת ההריונית נסרין קדרי שגם היא מככבת בסדרה. למרות שאישרה את הגעתה, קדרי דפקה הברזה צורמת. עוד צעדו על השטיח האדום באודיטוריום "סמולארש" בתל אביב, המנחה צביקה הדר, דורון בן דוד, אנסטסיה פיין, קווין רובין, השר יועז הנדל, עלא דקא, אסנת פישמן ואחרים. 

תגובתה של נסרין קדרי: "בשל אילוצים בלוחות הזמנים של נסרין, נבצר ממנה להגיע לפרמיירה. ישנה התרגשות לקראת עליית הסדרה, מדובר בתפקיד משחק ראשון על המסך של נסרין וזה הופך את זה למרגש אף יותר".

דורון בן דוד, יועז הנדל, רותם סלע (צילום: רפי דלויה)דורון בן דוד, יועז הנדל, רותם סלע (צילום: רפי דלויה)
צביקה הדר (צילום: רפי דלויה)צביקה הדר (צילום: רפי דלויה)
לירון ויצמן (צילום: רפי דלויה)לירון ויצמן (צילום: רפי דלויה)