הרוקדת עם כוכבים סנדי בר שנפרדה בשבוע שעבר מבן זוגה עודד ברק בן ה-51 נראית מאוששת בסטטוס החדש שלה כרווקה טרייה. השבוע היא הצטלמה לקמפיין החדש של רשת מלונות דן להם נבחרה לשמש פרזנטורית ונראתה מאושרת ומעלפת כמו תמיד. על סט הצילומים שנערך במלון דן הרצליה, נשאלה הדוגמנית האם היא בזוגיות והשיבה מבלי להסס שלא וכך אישרה לראשונה את הפרידה הטרייה אחרי שנה וחצי של זוגיות. עוד ביקשה להתייחס לשמועות על כך שהיא התארסה ובר הבהירה כי זה לא נכון ומדובר בשמועות. 

סנדי בר (צילום: אייל נבו)סנדי בר (צילום: אייל נבו)

אז תהיתם מה מתכננת עבורכם בר שעשתה קאמבק מפואר לעולם הזוהר? ובכן, הכוכבת היפהייפיה סיפרה כי היא מאד מתעניינת מלבד דוגמנות ומשחק להנחות אירועים. בר סיפרה כי משהו בפורמליות של הנחייה מאוד מעניין אותה והשבוע היא תעשה טבילת אש ראשונה כשתנחה אירוע תרומה.

עוד שיתפה שלמרות הדחתה המפתיעה והיחסית מוקדמת היא שמעה רק ביקורות טובות וחיוביות. וכשנשאלה על הביקורת שספגה בעיקר מאנה ארונוב ועל רקע חוסר הפרגון הנשי, השיבה כי היא לא מתעסקת בביקורות של אנה ולא של רונה לי שמעון. עוד סיפרה כי מאוד הופתעה מהפעם הראשונה שנכנסה לאולפן של רוקדים וזה הרגיש לה כמו בבית, כאילו מעולם לא עזבה את הטלוויזיה. 

סנדי בר (צילום: אייל נבו)סנדי בר (צילום: אייל נבו)
סנדי בר (צילום: אייל נבו)סנדי בר (צילום: אייל נבו)