אחרי תקופה ארוכה של שקט תעשייתי, הופעה בינלאומית התקיימה בישראל והביצה בהתרגשות שיא. מיטב הסלבס המקומיים התייצבו אמש להופעה הראשונה של מארון 5 בישראל בהפקת לייב ניישן ישראל, יחד עם 60 אלף מעריצים שהגיעו לפארק הירקון לצפות בכוכב הבינלאומי. למרות שהם לא זכו להתרועע ולחגוג עם הסולן אדם לוין, הכוכבים זכו למתחם VIP בבקסטייג' לפני המופע ונהנו קייטרינג של "פלפל" ואלכוהול כיד המלך.

המאורע המרגש והאווירה של חזרה לשגרה הביא את כל הזוגות החדשים בביצה להתייצב יחד ולהשיק את מערכת היחסים הטרייה. בין האורחים בלט יונתן מרגי וזוגתו החדשה ליה שון, מתרווחים באירוע רגע לפני שעלה לבמה לתת חימום למופע הגדול.  עוד הגיעו לצפות בכוכב ההוליוודי פושט חולצה, אוחז בדגל ישראל ומדבר על ישראל היפה, ג'וזי זירה שהגיע עם בת הזוג החדשה ליה נוגה כוכבת רשת בת 20,  והתייצב איתה לראשונה מול עדשות המצלמה. גם הזוגות החדשים און רפאלי ושחר חיון, כמו גם דורית ריבליס ודניאל פרץ, ודידי הררי ובת הזוג מיכל פלג ירושלמי שאת זוגיותם חשפנו לראשונה.

הזוג הזה. יהונתן מרגי, ליה שון (צילום: אור גפן)הזוג הזה. יהונתן מרגי, ליה שון (צילום: אור גפן)
משיק ומאושר. ג'וזי זירה והחברה (צילום: אור גפן)משיק ומאושר. ג'וזי זירה והחברה (צילום: אור גפן)

עוד באו להרים: ארז טל וצביקה הדר, אסי עזר, אגם בוחבוט ובן זוגה בר ברימר, עברי לידר, דנה וייס, מירי מיכאלי, עומר נודלמן, ליאור סושרד, ירמי קפלן, רביב כנר, אנחל בונני ודושי לייטסדורף, עדי ביטי, שרית פולק מינוס סטטיק, מאיה בצלאל, אורי ששון ואחרים. 

יפה לכם. דוריס ריבליס ודניאל פרץ (צילום: אור גפן)יפה לכם. דוריס ריבליס ודניאל פרץ (צילום: אור גפן)
שמחים בשבילכם. דידי הררי, מיכל פלג ירושלמי (צילום: אור גפן)שמחים בשבילכם. דידי הררי, מיכל פלג ירושלמי (צילום: אור גפן)
איפה שחר? און רפאלי (צילום: אור גפן)איפה שחר? און רפאלי (צילום: אור גפן)
הגיעה עם הרכב החדש? עומר נודלמן (צילום: אור גפן)הגיעה עם הרכב החדש? עומר נודלמן (צילום: אור גפן)
אסי עזר (צילום: אור גפן)אסי עזר (צילום: אור גפן)
צביקה הדר, ארז טל (צילום: אור גפן)צביקה הדר, ארז טל (צילום: אור גפן)