בזמן שכל אחת מהנשים לשעבר של הזמר אייל גולן כבר המשיכו הלאה בחייהם, הן הפכו לנשות עסקים ופתחו קריירה עצמאית. כמו כן מצאו להן אהבה וחיים חדשים, כשגם דניאל גרינברג הצטרפה לאחרונה למועדון הפרודות עם זוגיות חדשה. למרות זאת, אייל גולן עדיין נותר חלק משמעותי מחייהם בגלל הילדים המשותפים.

אתמול שיתף הזמר בסטורי תיעוד משיחת וידאו שערך עם בנו יאן גולן ואמו רוסלנה רודינה, רגע לפני השינה. כשניסה להציג כי הצדדים נמצאים ביחסים חמים ובריאים לטובת הילדים. אלא שרגע לפני, בשישי האחרון נרשם מפגש פסגה בין מועדון האקסיות של הזמר, אילנית לוי ורוסלנה רודינה מינוס דניאל גרינברג.

אלין גולן, שירה גוטמן, אילנית לוי (צילום: שוקה כהן,עוז שכטר)אלין גולן, שירה גוטמן, אילנית לוי (צילום: שוקה כהן,עוז שכטר)

הדוגמניות של הביצה נפגשו ב"ביקיני פסט" השנתי - כל אחת והמותגים שלה, כדי לפגוש את הקהל מקרוב. רוסלנה הגיעה לקדם את מותג בגדי הים שלה ואילנית לוי הגיעה עם בתה אלין לפרגן לחברתה גלית גוטמן ובתה שירה גוטמן בליין התכשיטים בעיצובה. עוד בלטו גם הדוגמניות שהתקדמו לזירה העסקית מעיין אשכנזי וליין התכשיטים שלה, אן זיוי ומוצרי הטיפוח, ליהיא גרינר וליין המחטבים ואחרות.

רוסלנה רודינה (צילום: שוקה כהן,עוז שכטר)רוסלנה רודינה (צילום: שוקה כהן,עוז שכטר)
מעיין אשכנזי (צילום: שוקה כהן, עוז שכטר)מעיין אשכנזי (צילום: שוקה כהן, עוז שכטר)
אן זיוי (צילום: שוקה כהן, עוז שכטר)אן זיוי (צילום: שוקה כהן, עוז שכטר)
ליהיא גרינר (צילום: שוקה כהן, עוז שכטר)ליהיא גרינר (צילום: שוקה כהן, עוז שכטר)