משה יחזקאל ומאי שכטר הם הזוג השני שנפגש לראשונה מתחת לחופה בעונה החמישית של "חתונה ממבט ראשון" ופרק שישודר הערב תחשפו לירח הרבש החלומי שלהם בניס שברביירה הצרפתית ולנו יש הצצה ראשונה לתמונות מהחופשה. נראה שהקליק בין השניים ממשיך, ואחרי שהחיבור הראשוני התרחש כבר מתחת לחופה, על פי התמונות נראה שלגמרי יש ניצוצות של אהבה.

לחצו כאן וקבלו את עיתון מעריב לחודש מתנה למצטרפים חדשים>>> 

רק אתמול גולל יחזקאל את הסיפור של הצמיד האדום שהעניק כמתנה לכלה רגע לפני החתונה עם הכיתוב "פרפרים הם לנצח" ונראה שהוא לא יורד מידה גם בירח הדבש. בפוסט שהעלה ברשתות החברתיות כתב יחזקאל מה משמעות הצמיד עבורו ומה הרגיש ברגע הראשון שראה את מאי צועדת לעבר החופה.

עם הצמיד. משה יחזקאל ומאי שכטר (צילום: באדיבות קשת 12)עם הצמיד. משה יחזקאל ומאי שכטר (צילום: באדיבות קשת 12)

"אני זוכר את הלילה ההוא מבולבל, מבואס דברים לא הסתדרו, גלשתי ברשת בלי עניין. נתקלתי בסיפורה של עומר שמש ובפרויקט הפרפרים של עומר. משהו קרה לי שם ברגעים האלו. משהו נגע בי. הסיפור של עומר, שמחת החיים, החיוך המדבק, מליאו אותי באנרגיה חדשה. תראה את עומר כמה היא יפה בחוץ. החלטתי שאת חיי אנצל עד תום, אחווה, אתרגש, אקפוץ לתוך עיגול האש של פחדיי, לא ארחם על עצמי. כשבידיי ההזדמנות לחיות. הצמיד האדום היה סמל הברית הזו. רק שנינו ידענו עליה. הענקתי צמידים כמצוות הפרויקט, בסוף נשארתי עם צמיד אחרון אחד שלי, אותו החלטתי להעניק לעצמי. סמל לניצחון האישי שלי. ואז הגיעה החתונה, מתנה לכלה. אני מתרגש מאד היא תאהב? היא תבין? מאי נכנסת והלב מתמלא. איזה סגירת מעגל נפלאה ללילה ההוא. כלתי צועדת לחופה ועונדת את הצמיד. הוא מחייך אליי, אני אליו וזה כל כך נעים. 

משה יחזקאל ומאי שכטר (צילום: באדיבות קשת 12)משה יחזקאל ומאי שכטר (צילום: באדיבות קשת 12)
משה יחזקאל ומאי שכטר (צילום: באדיבות קשת 12)משה יחזקאל ומאי שכטר (צילום: באדיבות קשת 12)