המעריצות בטורונטו כבר היו מוכנות. הן שיננו את מילות השירים וחיממו את הגרון, הכינו שלטים וידעו בדיוק מה הן הולכות ללבוש בהופעה של הזמר המצליח ג'סטין ביבר, אלא שברגע האחרון הוציא הודעה רשמית כי ההופעה מבוטלת. ", "לא מאמין שאני אומר את זה. עשיתי הכל כדי להרגיש יותר טוב אבל המחלה שלי מחמירה" כתב ביבר בחשבון האינסטגרם שלו והוסיף "הלב שלי נשבר שאני אצטרך לדחות את ההופעות הבאות האלה (הוראות הרופא). לכל האנשים שלי, אוהב אתכם כל כך, ואני הולך לנוח כדי שנוכל להיפגש!".

לחצו כאן וקבלו את עיתון מעריב לחודש מתנה למצטרפים חדשים>>> 

לא רק ההופעה אתמול מבוטלת אם כי עוד מספר הופעות בטור האמריקאי שלו לא יתקיימו. מטעם הפקת המופע נמסר למעריצים:  "בשל מחלה שאינה קשורה למגפת הקורונה, סיבוב ההופעות דחה את המופעים השבוע בטורונטו ובדי.סי." ואף הרוכשים הונחו לשמור את הכרטיסים מאחר ויקבלו תאריכים חלופיים שטרם פורסמו.

ג'סטין ביבר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)ג'סטין ביבר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

אז מה לגבי ההופעה המתוכננת בישראל ב-17 לאוקטובר בפארק הירקון? ובכן, אתם יכולים לנשום ולהירגע, שכן נכון לעכשיו הכל מתקיים כרגיל ומכירת הכרטיסים עדיין נמשכת.

ג'סטין ביבר, הופעה בפארק הירקון (צילום: באדיבות שלמור תקשורת)ג'סטין ביבר, הופעה בפארק הירקון (צילום: באדיבות שלמור תקשורת)