סביר להניח שאין אחד שפספס את החתיך התורן, בן הזוג החדש של נועה קירל תומר הכהן, שהפך בין רגע לאחד השמות החמים בתעשייה. מרגע שפרץ לתודעה, הוא משווה ו"מחליף" עבודות בלי סוף עם האקס המיתולוגי של הזמרת המצליחה, יהונתן מרגי. אחרי שבקמפיין אחר התווסף אליו מרגי כפרזנטור נוסף, הכהן נכנס לנעליו של מרגי בהפקת אופנה חדשה מבית פקטורי 54.

לחצו כאן וקבלו את עיתון מעריב לחודש מתנה למצטרפים חדשים>>> 

ללא בגדים ובחזה חשוף התייצב אתמול הכהן ביום צילומים חם בוילה בשרון לקמפיין הלבשה תחתונה קלווין קליין לפקטורי 54, מותג אליו הצטלם בעבר בארצות הברית אך לצערו נגנז. על הסט, שאלו את תומר מתי יפסיקו להשוות בינו לבין האקס המיתולוגי של זוגתו וענה "אני לא יודע תשאלו את התקשורת אני לא יכול לשלוט על ההשוואות האלה, אני חושב שאין לזה מקום". אם תהיתם, את בת הזוג של מרגי, ליה שון שעובדת בחברת האופנה הוא טרם פגש. 

תומר הכהן (צילום: נועם אקהויז)תומר הכהן (צילום: נועם אקהויז)

ניצלנו את ההזדמנות לבדוק עם הכהן מדוע קירל מחקה את האינסטגרם שלה בסוף השבוע האחרון אך זכינו לתשובה מעורפלת "הודעה גדולה בקרוב יהיה מהמם" אמר בחיוך ערמומי.  

 מה הדבר הכי טוב בלהיות הבן זוג של נועה קירל?
"להיות בן זוג של נועה, נקודה סוף. להיות איתה עם האוזן הקשבת שלה וההכלה והחיבוק שלה. כל היתר לא חשוב"

מה הדבר הכי פחות נחמד בלהיות עם נועה קירל?
"הרעש מסביב, אבל הכל מתגמד אל מול כל האהבה" 

הכהן גם חשף כי החלום הכי גדול שלו זה לשחק בתפקיד ראשי או מרכזי בסדרה או בסרט וכשנשאל מה יקרה כשנועה תגשים את החלום שלה ותעבור לעבוד בארה"ב בעתיד, האם הוא יעבור בעקבותיה, השיב "קודם כל מגיע לה, אני מאמין שאני לא אעבור ישר ננסה לעבוד ולהצליח מרחוק ומי יודע מתי זה יקרה ואיפה אני איהיה עד אז". 

תומר הכהן (צילום: נועם אקהויז)תומר הכהן (צילום: נועם אקהויז)
תומר הכהן (צילום: נועם אקהויז)תומר הכהן (צילום: נועם אקהויז)