הרשת לא נשארה אדישה לסערה שיצרה תמונתה של עדן בן זקן, ואמש פרסמה פאולה רוזנברג קריאה לנשים להצטרף למחאה, "כאות סולידריות עם האישה המהממת שהצטלמה עם הבן שלה על הידיים וכמחאה על הביקורת שהועברה עליה, על ש'אמא לילדים' מעזה להעלות תמונה בביקיני, אנחנו נראה לה מה קורה כשנשים תומכות בנשים!".

לחצו כאן וקבלו את עיתון מעריב לחודש מתנה למצטרפים חדשים>>> 

הפוסט של פאולה רוזנברג (צילום: צילום מסך, הפייסבוק של פאולה רוזנברג)הפוסט של פאולה רוזנברג (צילום: צילום מסך, הפייסבוק של פאולה רוזנברג)

"אוקיי חברות, להתפקד! הגיע הזמן שלכן אשכרה להצטרף למחאה ולא רק לעשות לייק או שייר", כתבה רוזנברג שהוסיפה "אני מזמינה אתכן,  אמהות בכל הגילאים, בכל הגדלים, בכל המידות, להצטרף אלי לשידור חי של התכנית "פאולה וליאון". נצעד בגאווה ובגאון בבגד ים ביקיני אל תוך האולפן. כי חשבנו שזה מובן מאליו שאנחנו יכולות לבחור מה ללבוש בכל שלב של חיינו, אבל מסתבר שיש עוד כמה שחושבים.ות שאישה אמורה לשאול את דעתם.ן לפני שהיא מתלבשת".

עדן בן זקן ובנה מישל (צילום: צילום מסך פייסבוק)עדן בן זקן ובנה מישל (צילום: צילום מסך פייסבוק)

"תזכורת חשובה: אני יכולה ללבוש ביקיני וגם להיות סופר חכמה ומוכשרת, גם חוקרת מוח או מנכלי"ת של חברה יכולה ללבוש מחשוף עמוק או כל מה שחפץ ליבה. אנחנו הנשים, גם וגם, גם אמהות וגם יצורות מלאות תשוקה, חושניות וחיים.  ומה שזה מעורר בך - פשוט לא מעניין בכלללל.ז מי מצטרפת אלי? זה אקטיביזם אמיתי למען דימוי גוף חיובי ותפיסה נשית בריאה.  יש כבר כמה מובילות דעת קהל שהתייצבו לדגל.  את באה גם? הזדמנות להוות מודל לנערות ולנשים אחרות שעדיין כלואות במחשבה של "מה יגידו".  חוויה חד-פעמית מהממת מובטחת!

פאולה רוזנברג ב''מצעד התעוזה'' (צילום: באדיבות קשת 12)פאולה רוזנברג ב''מצעד התעוזה'' (צילום: באדיבות קשת 12)