לאחר שבכל יום נלחמים בערוץ "קשת" 12 על אהדתם של הצופים ומנסה לגרום להם לשבת ולצפות בתכנים שלהם, החליטו בערוץ לערוך לכל העובדים כולל הטאלנטים מסיבת פתיחת הקיץ באירוע חגיגי בפארק אריאל שרון. הגיעו להרים כוסית ולחגוג עם המנכ"ל החדש חיליק שריר מרבית מהשמות הבולטים של הערוץ, אך היו גם כאלו שחסרונם בהחלט הורגש.

בעוד שפאולה רוזנברג החליפה את הבגד ים אותו לבשה בשידור בבוקר במהלך "משדר התעוזה" כמחאה על התגובות שקיבלה עדן בן זקן על התמונה שלה והתייצבה עם בעלה ליאון רוזנברג ופגשה את חבריה לערוץ בינהם איל קיציס, ארז טל, יעל בר זוהר שהגיעה לראשונה לאירוע של קשת ולא של "רשת" ובלי בעלה, ניב רסקין, הפסיכולוגים של "חתונה ממבט ראשון"  דני פרידלנדר ויעל דורון וגם אסי עזר, בלטה בהעידרותה רותם סלע, שמגישה לא מעט תוכניות פריים טיים בערוץ ויש לה חלק גדול בהצלחתו.

אסי עזר (צילום: צ'ינו)אסי עזר (צילום: צ'ינו)
פאולה רוזנברג, ליאון רוזנברג (צילום: צ'ינו)פאולה רוזנברג, ליאון רוזנברג (צילום: צ'ינו)

עוד בין הבולטים שלא התייצבו, חברי פאנל "הכוכב הבא", איתי לוי, קרן פלס, רן דנקר, אסף אמדורסקי ונינט טייב, אבל שירי מימון לא רק שהגיעה אלא גם הופיעה על הבמה. מי שלא התייצב, הפסיד את הופעתם של אגם בוחבוט ושחר סאול והפתעת הערב: סולני שבק ס עלו לבמה, רגע לפני האיחוד שצפוי בזאפה לייב פארק ב-24.9.

האורחים הנוספים אופירה אסייג, איל ברקוביץ, קרין גורן, נסלי ברדה, גיה באר גורביץ, דרור גלוברמן, קווין רובין, אוראל צברי, דנה זרמון, ערן זרחוביץ, אבי נוסבאום, חיים אתגר, אלי מזרחי ועוד נהנו מהאוכל שנבחר כמחווה לשופטי עונת העשור של מאסטר שף עם מנות של רותי ברודו, חיים כהן, ישראל אהרוני, איל שני ומיכל אנסקי שהגיעו גם הם.

מיכל אנסקי, אייל אמיר (צילום: צ'ינו)מיכל אנסקי, אייל אמיר (צילום: צ'ינו)
יעל בר זוהר (צילום: צ'ינו)יעל בר זוהר (צילום: צ'ינו)
ניב רסקין, אייל ברקוביץ' (צילום: צ'ינו)ניב רסקין, אייל ברקוביץ' (צילום: צ'ינו)
אייל קיציס (צילום: צ'ינו)אייל קיציס (צילום: צ'ינו)
דני ויעל, חתונה ממבט ראשון (צילום: צ'ינו)דני ויעל, חתונה ממבט ראשון (צילום: צ'ינו)
ארז טל (צילום: צ'ינו)ארז טל (צילום: צ'ינו)