המסיבה: פרמיירה למחזמר “הלהקה". הלוקיישן: בית החייל, תל אביב. בקהל: גבר עם בלורית, שבמשך חצי מההצגה גולש באינסטגרם ולא ממש מרוכז בנעשה על הבמה. מתחת לבלורית: תום חיימוב יוצא “האח הגדול", והאקס של גל גברעם.

חיימוב, איזו להקה הופיעה באינסטגרם ומשכה את תשומת לבך?
“תתפלאי לגלות שאת טועה והתפניתי לשני אירועים שקשורים לעניינים בריאותיים".

סא"ל דן שרוני, שהיה מפקד בית הספר לנהיגה בבה"ד 6 ונאשם במעשים מגונים ובפגיעה בפרטיות של כ-49 חיילות לאחר שצילם אותן בסתר ואף הואשם ב-79 עבירות כנגד אותן חיילות, יפספס כפי הנראה את חתונתה של אחותו, שתתקיים בשבוע הבא ב-10 בחודש.

שלושה מופעים נערכו בסוף השבוע שעבר בתיאטרון הקאמרי לזכרו של יגאל בשן ז"ל. באחד מהם כיכבו צמד רעים, ישראל גוטסדינר ובני רוזנבאום, שהיה חבר קרוב של בשן, שבמשך כ-50 שנה הופיע עם הצמד בביצוע הזכור של “עושה שלום". מאחורי הקלעים הם פגשו את אליעד נחום, שסיפר להם שבחודש הבא הוא מתחתן.

גוטסדינר, הבנתי שהפתעתם אותו.

“נכון. לקחתי את אליעד אל הפסנתר, הכנסנו אותו לאווירה ושרנו לכבודו את הברכה משבע ברכות ששרים בחופה, ‘קול ששון וכל שמחה', והוא ליווה אותנו בפסנתר. אולי זה גם יקרה בחתונה עצמה. זה היה מרגש, ובמרפסת בפואיה של הקאמרי מחאו כפיים השחקנית תיקי דיין, בן ארצי וכל המשתתפים".

בני רוזנבאום, ישראל גוטסדינר ואליעד נחום (צילום: דנה גוטסדינר)בני רוזנבאום, ישראל גוטסדינר ואליעד נחום (צילום: דנה גוטסדינר)