בימים שאחרי תחקיר החשיפה של חיים אתגר, בגינן שבע נשים הגישו נגדו תלונה במשטרה על אלימות והטרדות נגד ישראל אור, היהלומן שמר על שתיקה. הסיבה היא שאת הימים האחרונים הוא בילה בדובאי במסגרת עסקיו, אלא שחיים אתגר הרחיק לכת והמריא עד לשם כדי לעקוב מקרוב אחר מושא התחקיר שלו. הפדיחה הייתה כשאור גילה זאת ולכד אותו בעדשתו.

ישראל אור תפס את חיים אתגר עוקב אחריו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)ישראל אור תפס את חיים אתגר עוקב אחריו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

כעת איש העסקים המואשם שיגר לראשונה תגובה נוקבת על הטענות נגדו, כשלדבריו מדובר "בשקרים ובדיות לטובת טלנובלה טורקית". כמו כן, אור גם תפס על חם את אתגר בבית המלון בדובאי בו הוא שהה, ודאג לתעד זאת ולפרסם באינסטגרם שלו. על התמונות שחשף ברשתות החברתיות כתב: "הבוקר נוכחתי לדעת שיש אחרי צוות ריגול של המוסד. לא פחות ולא יותר ממוסד *לתוכנית רדיפה*. בטח הייתם שומעים עוד כמה שעות ברשתות 'הנה הוא ברח, הנה הוא עזב אך לא יחמוק אנחנו בעקבותיו' - פחות יצאת צדיק ויותר רדפת אישית". 

"אז כמובן שלא! אין לי כל סיבה לברוח. אני בנסיעת עסקים כהרגלי וכפי שהבטחתי האמת שלי תצא לאור כי אני בטוח בה - בזמן ובמקום שאני אבחר. אדגיש כי מעולם לא זומנתי לחקירה בעניין וכן לא נעשתה כל פנייה לעו״ד שלי. מיותר לציין שאם אדרש אגיע! אני תוהה, עד לאן חיים אתגר יגיע עם השקרים שלו ובניית תסריט לפרקים הבאים שתכנן מראש? אולי בכלל הגיע עד אליי לטובת ההצעות העסקיות שלי שכבר לפני שנה הצעתי לו ולא כפי שהוצג לכם בתוכנית כאילו שיחדתי אותו". 

"אלוהים עדי ושומר עליי כך שיש לי את כל הראיות וההוכחות. עד מתי חיים אתגר ייקרא עיתונאי? שקרים ובדיות זו עבודה עיתונאית או למעשה מדובר בבמאי של טנלובלה תורכית מלאה בתככים ומזימות. לא סתם כשנשאלה עליו צופית גרנט בראיון ללא קשר אליי אמרה: 'אם הוא היה מביא את התחקיר האמיתי לא הייתה לו תוכנית, לא היה לו קייס'. לבסוף, טען זה שחשבתי שהוא חברי שאיימתי עליו. אדם שדיברתי איתו והתכתבתי איתו שנים. מדוע לא צירף את האיום? אני אצרף לכם שתשפטו אתם. נתראה בישראל חבל על הכסף שהתבזבז מההפקה, אוהב אתכם, ישראל". 

תגובה ראשונה של ישראל אור לתחקיר ''חשיפה'' (צילום: צילום מסך אינסטגרם)תגובה ראשונה של ישראל אור לתחקיר ''חשיפה'' (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
ישראל אור ממשיך להיאבק על חפותו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)ישראל אור ממשיך להיאבק על חפותו (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
שיחה בין ישראל אור וחיים אתגר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)שיחה בין ישראל אור וחיים אתגר (צילום: צילום מסך אינסטגרם)