כוכבת ״חתונמי״ אחווה סיטבון פרסמה פוסט מרגש במיוחד בחשבון האינסטגרם שלה בו שיתפה את עוקביה: "זה אולי הפוסט הכי חשוף שהעלתי - אובחנתי עם דיכאון". 

היא פתחה וכתבה: "זה אולי הפוסט הכי חשוף שהעלתי. ואני אתחיל מהסוף. לפני כמספר שבועות אובחנתי עם דיכאון. אני יודעת שזה לא כל כך מסתדר לכם עם השמחת חיים שלי, והאופטימיות שבי".

"אז אני אסביר: דיכאון זה לאו דווקא להיות עצוב. דיכאון (באנגלית: Depression) הוא מחלה שמשפיעה גם מבחינה גופנית וגם מבחינה רגשית. ישנם הרבה תסמינים למחלה ומאוד חשוב לאבחן לטפל ולהעזר באנשים מקצוע נכונים שיעטפו אותך".

"התלבטתי הרבה אם לשתף או לא. לבסוף הקשבתי לעצמי לערך איתו אני הולכת מאז העוקב הראשון שלי. אני נאמנה לאותנטיות ודבקה בשיקוף המציאות כפי שהיא. הנעימה והפחות נעימה. הפוטוגנית וגם זו שלא. יש לי כאן קרוב ל-70 אלף נשים וגברים שהולכים איתי כבר מעל חמש שנים בגלל אותה כנות אותה אמת פשוטה. אותו נרמול של מציאות שלצערנו כבר לא כל כך נדירה".

"אז נכון …. נכנס אדר ואני לא כל כך בשמחה. אבל אני מודעת ומטפלת ובטוחה שזה עוד גל במסע חיי שיחלוף בדיוק כפי שהוא בא. ועכשיו אקח לי אוויר וארד מתחת לפני המים עד שיעבור הגל ואוכל לצאת ולנשום לרווחה. אוהבת", חתמה.