המותג לקוסט השיק דגם חדש בשם: L003 2K24 של קו האקטיב הצעיר, המדגיש את מורשת הספורט המסוגננת של בית האופנה הצרפתי. הסניקרס חוגגות את היופי ואת הכבוד שיש בספורט, ועושות זאת באלגנטיות צרפתית ובשילוב דינמי בין אופנה גבוהה לבין עולמות הסטריט. 

זהו דגם יוניסקס, המציג מפגש בין המורשת העשירה של בית האופנה, שנוסד ב-1933 על ידי הטניסאי האגדי רנה לקוסט, לבין מראה הסטריט הספורטיבי והעדכני. הדגם מיוצר מחומרי פרימיום איכותיים, ומוצע בשלושה שילובי צבעים: ירוק-לבן העל-זמניים המזוהים עם המותג, שילוב של אדום-כחול-לבן המזוהה עם צרפת, ושילוב ניטרלי של שחור-לבן-בז'. הסניקרס משתלבות בהרמוניה בכל מלתחה, וגם מותאמות לביצועים מרשימים בריצה ועל מגרשי הספורט השונים. 

LACOSTE משיק את נעלי הסניקרס מדגם L003 2K24  (צילום: יחצ)
LACOSTE משיק את נעלי הסניקרס מדגם L003 2K24 (צילום: יחצ)

את הקמפיין של הסניקרס החדשות מוביל המוזיקאי והראפר האמריקאי J.I.D  (דסטין צ'ויס רוט) בן ה-32, האוחז בלמעלה משני מיליון עוקבים נאמנים ברשתות החברתיות. יחד עם לקוסט, הוא מעביר מסרים של תנועה וחשיבה חופשית, לצד אנרגיה מתפרצת וביטוי עצמי. מול עדשת המצלמה הוא נועל את הנעליים על רקע ארכיטקטורה צרפתית המבטאת את הפוטנציאל לשלב אלמנטים כמו ריצה ואופנה, מסורת ומודרניות, אלגנטיות וצניעות.

LACOSTE משיק את נעלי הסניקרס מדגם L003 2K24 ואנחנו התאהבנו (צילום: יחצ)
LACOSTE משיק את נעלי הסניקרס מדגם L003 2K24 ואנחנו התאהבנו (צילום: יחצ)

את הנעל תוכלו להשיג בחנויות הדגל של לקוסט בקניון רמת אביב ובקניון הזהב ובאתר פקטורי, טווח מחירים: 749-649 שקלים.