הרצה למיליון במיל', יוכיאפוליאון, מתאוששת מהתקופה הקשה שעברה לאחרונה עליה ועל בני משפחתה, לאחר שאיבדה את אביה בפתאומיות לפני כחמישה חודשים. מאז המקרה המצער, היא ובני המשפחה מנסים לאחות את הקרעים ולהתמודד עם המשבר הקשה שפקד אותם. כבר יצא לכם לראות את יוכי מתרסקת ומתרוממת בריאליטי שבו כיכבה על המסך, אך כעת היא מראה כעת סימני התאוששת. איך? יוכי פתחה לאחרונה עסק חדש של בגדי ים בעיצוב ותפירה אישית שלה.

אפוליאון עברה הגדלת חזה כשהייתה בשיא התהילה שלה, וכיום, שלמה מתמיד עם הגוף שלה - כך שהיא תשמש בעצמה כפרזנטורית של המותג החדש שיהיה 100% יוכי. אם תהיתם, בגדי הים יוצעו למכירה ברשתות החברתיות ובאתר אינטרנט חדש של המותג, שמוקם בימים אלה ממש.קופצת למים. יוכי אפוליאון (צילום: רמי זרנגר)קופצת למים. יוכי אפוליאון (צילום: רמי זרנגר)


אפוליאון, גדלה בבית חרדי, עזבה את משכן הוריה בגיל 15 וחזרה בשאלה. לפני כשנה המדינה הכירה אותה בעקבות השתתפותה בריאליטי "המירוץ למיליון", בו התחרתה עם חברתה הטובה לינור פחימה. החברות לריאליטי עדיין ביחסים מאוד הדוקים, שלא כמו הקשר של יוכי עם בן הזוג לשעבר מהתוכנית מאירי שמש, שהסתיים  חודשים בודדים אחרי סיום התוכנית.חזרה בשאלה. אפוליאון (צילום: רמי זרנגר)חזרה בשאלה. אפוליאון (צילום: רמי זרנגר)


פאן בשמש. יוכי אפוליאון (צילום: רמי זרנגר)פאן בשמש. יוכי אפוליאון (צילום: רמי זרנגר)