קים, פמלה, רוב לאו, שימו לב: הוליווד כבר לא צריכה קלטות סקס מרעישות, עם כל האפליקציות החדשות שבהן אפשר לחשוף את הכוכבים האוהבים בעולם - כשהם במערומיהם. תראו מה קרה לזמר אשר, כוכב ארנ'בי ואחד הקולות המוכרים בארצות הברית ובעולם, שנהנה לשתף את שלל המעריצים בתמונות אישיות מזיע באחוזת הפאר שלו, כולל אחת בה הוא נראה במערומיו בכוונה תחילה. הבונוס: באחד הצילומים הכוכב חשף בטעות את איבר המין שלו. כלומר "בטעות", בערך, כמעט.
 
בסוף השבוע, הכוכב בן ה-37 הכריז ברשתות החברתיות שכולם מוזמנים להציץ לחשבון האישי שלו באפליקציית סאנפצ'ט, הפלטפורמה החדשה החביבה על הסלבס ברחבי העולם, שם ניתן לשתף תמונות שנעלמות מהאוויר אחרי שניות ספורות. אז אשר הזיע באימון, התרחץ ולהנאת המעריצים, תעד את עצמו כשהוא "משחרר קיטור" ומזיע את עצמו בסאונה הפרטית, נטול בגדים. קצת עור חשוף עוד לא הפריע לאף אחד, אבל כשאיבר המין שלו מציץ אל מול העולם? זו כבר שערורייה!

היי גירל, רוצה לבוא להזיע איתי בבית? אשר לבוש לגמרי (צילום: רויטרס)היי גירל, רוצה לבוא להזיע איתי בבית? אשר לבוש לגמרי (צילום: רויטרס)נכון, זמר הארנ'בי שגילה לעולם את ג'סטין ביבר (שכבר נחשף במערומיו עוד לפניו. הרי התלמיד עלה על המורה) אולי ניסה לצנזר את האיברים הפרטיים באמצעות אייקון אימוג'י, אבל לא הגדיל אותו מספיק - רק כדי לאפשר למעריצות (ומעריצים) להתעלף כשראו את התמונה, שהפכה מהר מאוד ללהיט ויראלי. 

"הפכת את העולם שלי", כתבה לו מעריצה חמה אחת, בעוד שאחרים ביקשו ממנו את הגרסה הלא מצונזרת - לשימוש אישי כמובן. כשאשר השובב גילה את הטעות המרגשת, אם תהיתם, רק הגיב בצחוק שהוא "עושה כיף בסנאפצ'ט", בצירוץ אימוג'י שובב. טוב, נדמה שאין לו במה להתבייש, בכל זאת זה מה שהטבע נתן

אז ככה זה נראה, כשאשר הוריד את הבגדים
:

אז אשר הזיע. בסאנפצ'ט! (צילום מסך)אז אשר הזיע. בסאנפצ'ט! (צילום מסך)


מצחצח את עצמו במגבת בלבדמצחצח את עצמו במגבת בלבד


משתחרר בסאונה...משתחרר בסאונה...


מטפטף. אתם לא יודעים עד כמהמטפטף. אתם לא יודעים עד כמה


הופה! אשר חושף קצת יותר מדי מאיבר המין שלוהופה! אשר חושף קצת יותר מדי מאיבר המין שלו


זקוקים לקלוז אפ? הנה!זקוקים לקלוז אפ? הנה!


תתרחץ חמוד, אתה זקוק לזה לפחות כמו המעריצים. אשרתתרחץ חמוד, אתה זקוק לזה לפחות כמו המעריצים. אשר