זוכרים שבקרוב השר לשעבר גדעון סער ורעייתו, מגישת החדשות גאולה אבן, יגיעו לחדר הלידה יחד בפעם השנייה? כי בזמן ההמתנה, השניים מדלגים בקלילות משמחה לששון. אבל זה לא אומר שהם יכולים לעצור את הדמעות של כולם.
 
ביום שישי האחרון, חיתן הפוליטיקאי בדימוס את בתו דניאלה (מנישואיו הקודמים לשלי סער) באירוע מצומצם שנערך במסעדת "ננוצ'קה" הטבעונית שבלב תל אביב. בין האורחים המכובדים: הנשיא ראובן ריבלין, אנשי הצמרת הפוליטית ואשתו הנוכחית של הליכודניק במיל', מיס אבן ההריונית. בעוד שהיא העדיפה להסתתר בין כתלי המתחם כדי שלא יהיה תיעוד שלה עם הבטן, אבי הכלה דווקא חייך מול עדשת צלם הפפראצי של TMI, שזכה לכמה פריימים עם אורח מיוחד באיוונט - אחיה הקטנטן של הכלה (למחצה!), דויד סער. פחות מרוצה, כפי שניתן לראות.

דויד, אבא מנסה לשמח חתן וכלה! גדעון סער עם בנו (צילום: אביב חופי)דויד, אבא מנסה לשמח חתן וכלה! גדעון סער עם בנו (צילום: אביב חופי)
ואז, הגיעה הליידי בשחור...ואז, הגיעה הליידי בשחור...
בייבי, אל תבכה!בייבי, אל תבכה!
מלך ישראל. דויד סערמלך ישראל. דויד סער


כמה חמוד שבייבי דויד, כמעט בן שלוש, לבש חליפה מהודרת ומעונבת (שלא כמו אבא גדעון) עבור האירוע החגיגי של אחותו הגדולה? עם זאת, נראה שההמולה, החום של חודשי הקיץ וכמות האורחים שמחבקים ומנשקים מצאה חן בעיניו קצת פחות, כך שפשוט לא יכול היה לעצור את הבכי של הקטנטן. לא נורא, חמוד, אבל יקנה לך גלידה. טבעונית!

החבר'ה הטובים. גדעון סער עם הנשיא ריבליןהחבר'ה הטובים. גדעון סער עם הנשיא ריבלין

מברוק, אבא. גדעון סערמברוק, אבא. גדעון סער