אחרי ארבע שנים בהם שימשה מגישת החדשות בדימוס כפרזנטורית למרכזי "רונית רפאל" והתנוססה על שלטי חוצות ופרסומים שונים לבדה, דליה מזור עומדת לחלוק את התפקיד כפנים של החברה עם מישהי נוספת.

מי שתיכנס לצדה של מזור היא לא אחרת מחברת הכנסת ומנכ"לית משרד החינוך בדימוס רונית תירוש. תירוש בת ה- 63 נבחרה לשמש פרזנטורית למותג הטיפוח המצליח לא בדרך המקובלת אלא בתחרות בין 5000 נשים שהתמודדו על התואר הנחשק. כן, תאמינו או לא, תירוש נרשמה לתחרות כמו אחת האדם והגישה מועמדות לצד נשים שונות ואלמוניות.


הזוכה הגדולה. רונית תירוש ורונית רפאל (צילום: אביב חופי)הזוכה הגדולה. רונית תירוש ורונית רפאל (צילום: אביב חופי)

הרכב מנצח. דליה מזור, רובי פורת שובל, רונית תירוש, רונית רפאל וליאת אשורי הרכב מנצח. דליה מזור, רובי פורת שובל, רונית תירוש, רונית רפאל וליאת אשורי

מי שעמדו בראש צוות השופטים שהיה אמון על הבחירה הן גלית גוטמן, הפרזנטורית דליה מזור, השחקנית רובי פורת שובל, הסטייליסטית ליאת אשורי, ומנכ"לית הרשת יפית רפאל. הדוגמנות לא חדשה במשפחה ותירוש הולכת בדרכה של בנה איתי תירוש ששימש בעבר הרחוק כדוגמן מצליח. לאירוע הכרזת הפרזנטורית החדשה התייצבו גם מיכל ויואב צפיר, נועם פרוסט, מאיה וורטהיימר, ארבל קינן, לימור גולדשטיין, סנדרה שדה ואחרים.


יפות יפות. גלית גוטמן ורונית רפאליפות יפות. גלית גוטמן ורונית רפאל

מייקאובר. ארבל קינןמייקאובר. ארבל קינן

חבל שהיא לא התמודדה. מיכל ויואב צפירחבל שהיא לא התמודדה. מיכל ויואב צפיר

מאיה ורטהיימרמאיה ורטהיימר