בטח כבר הבנתם שמיכל ויצמן או בשמה המוכר יותר- מיכל הקטנה, היא ממש לא אמא רגילה- היא וונדרוומן! אחרי שהפתיעה את כולם כשחזרה לעבודה חמישה ימים בלבד אחרי ניתוח קיסרי בו הביאה לעולם את התאומים שלה ריף וריי, ויצמן חוגגת לבת הבכורה שלה יולי יום הולדת עשר, בענק!

נראה שיש למיכל הקטנה יותר מ-24 שעות ביממה, כי בין הפסטיגלים, הנקות וחיתולים ותכנון מסיבת הברית אליה יגיעו למעלה מ1000 אורחים, הסופר-מאמ ארגנה יום הולדת מהסרטים לבת הגדולה. סוף השבוע של החגיגות התחיל בטיפול אמא ובת אצל ה-מטפלת של הכוכבות ד"ר פולה בליק, שם זכו השתיים לטיפול מפנק של שעתיים של כיף, שכללו מגוון של פינוקים ומסכות וגם עוגת יומולדת מפנקת, פירות ובלונים שקישטו את חדר הטיפולים והפתעה אחת שגרמה ליולי להזיל דמעה של שמחה - נועה קירל בכבודה ובעצמה שנכנסה באמצע טיפול והפתיעה את יולי בביקור ושרה לה שיר יומולדת הצטלמה איתה ובירכה אותה לכבוד היום הולדת.

עוד לא עשיתם לנו לייק? לחצו והיכנסו לעמוד האינסטגרם של TMI והישארו מעודכנים


ככה זה התחיל. יולי פולה ומיכל (צילום: אור גפן)ככה זה התחיל. יולי פולה ומיכל (צילום: אור גפן)

מתעלפת! עם נועה קירלמתעלפת! עם נועה קירל

10 זה גיל מצויין למסכת זהב10 זה גיל מצויין למסכת זהב

מטפלת באמאמטפלת באמא

אם זה לא מספיק, ביום שבת ארגנה כוכבת הילדים מסיבה בחדרי הקריוקי "פלאג אין" בתל אביב, לשם הגיעו כל החברים של יולי, וגם החברים של האמא המפורסמת שהביאו את ילדיהם. בין הנוכחים והחוגגים אפשר היה למצוא את אופירה אסייג עם הילדים אמילי, אייל ואריאל, מרינה קבישר והבת מיה, ג'ני צ'רוואני והבת אמילי, מיכל ינאי ובן מוסקל עם הבת אלכס, רוית אסף והבנות יהלי וליה ואורנה דץ.
(צילום: אור גפן)

חתום בנשיקה. ניר ומיכלחתום בנשיקה. ניר ומיכל

עוד מישהו קצת נזכר בקרדשיאן?עוד מישהו קצת נזכר בקרדשיאן?

מעניין איך זה נשמע. יולי עם אלכס מוסקל הבת של מיכל ינאימעניין איך זה נשמע. יולי עם אלכס מוסקל הבת של מיכל ינאי

מרינה קבישר, מיכל ואורנה דץמרינה קבישר, מיכל ואורנה דץ

גברות בשחור. רוית אסףגברות בשחור. רוית אסף

הבטן המתפתחת. ג'ני צ'רוואניהבטן המתפתחת. ג'ני צ'רוואני

אחלה פעילות לילדים. אופירה אסייגאחלה פעילות לילדים. אופירה אסייג