התרגשתם לשמוע שהדוגמנית היפהפייה שלומית מלכה מאורסת לבחיר לבה ואחד השחקנים האוהבים בארץ, יהודה לוי? כי גם חבריה הטובים של הצעירה החייכנית מאוד התלהבו מהבשורה שגרמה לציניקנים ביצת הבידור להאמין באהבה. הנה, תראו כמה שמח הידיד מיכאל אלוני!

רגע אחרי ששבה מבילוי זוגי בחו"ל כשהיא בסטטוס "כלה לעתיד" וחגגה את אירוסיה בקרב חבורה מצומצמת, מלכה בת ה-22 שבה לעבוד כשהתייצבה הבוקר (שני) על סט הצילומים של "דה וויס" - ריאליטי הכשרונות שבעונה הבאה שלו היא תשמש כמנחה, לצד אלוני הוותיק. דורש סלפי עם הטבעת החדשה? ברורוש.

יא באבי, דובי. אפילו ניקול ראידמן יכולה לקנא בטבעת של שלומית מלכה (אינסטגרם)יא באבי, דובי. אפילו ניקול ראידמן יכולה לקנא בטבעת של שלומית מלכה (אינסטגרם)


אחר הצהריים, פרסם אלוני ברשת תמונה משותפת שלו עם מלכה מאחורי הקלעים של הצילומים, בה שניהם נראים ספק משועשעים ספק נדהמים מגודלו של היהלום שהעניק לוי לבת הזוג הענוגה שלו. לצד התמונה, כתב "אל אלוהים, אני אהיה שושבינה!" וצירף אימוג'י של טבעת ותקווה לשתף את האהבה בכל העולם. עם הצמד דובי ודובי, זה הכי יכול לקרות - אבל דיר בלאק עם התמונות של התכשיט, תראו מה קרה לקרדשיאן.

 

OMG!!! I'm a bridesmaid @shlomitmalka share the love❤️

A photo posted by michaelaloni (@michaelaloni) on