5344843771001

חשבתם שהאוסקר היה מרגש? חכו שתראו כמה אהבה הייתה במסיבת הקוקטייל לקראת טקס פרסי הטלוויזיה שיערך בעוד כשבועיים. אם ציפיתם לראות שמלות נשף מפוארות וטוקסידו מדוגמים באירוע שערכה האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה ב"קומה הרביעית", תופתעו שבמקום ביקורת אופנתית אתם מקבלים את מצעד הזוגות המאוהבים בביצה. אלו, שלא התביישו לחלוק את רגעיהם האינטימיים עם בני זוגם מול עדשות המצלמה.

קחו לדוגמא את נלי תגר שנמצאת בחודש התשיעי להריונה ובעלה הבמאי איתן שריד שלמרות שבכל רגע נתון היא עומדת להתפוצץ מהבטן ההריונית הגדולה דיגמנו לנו השניים נשיקה רומנטית, כמו גם גיא לרר ואשתו הדס שינדלר שהפכו לפני חצי שנה להורים ליורשת עצר, ועדיין ולמרות זאת שומרים על רגעי רומנטיקה. גם דניאל גל כוכבת תאג"ד ובן הזוג יותם גנדלמן שיחזרו לכם סצנה מטיטאניק.


חמודים. גיא לרר והדס שינדלר (צילום: רפי דלויה)חמודים. גיא לרר והדס שינדלר (צילום: רפי דלויה)

 כוח רצון. נלי תגר ואיתן שריד כוח רצון. נלי תגר ואיתן שריד

מאוהבים ברצינות. ליאת הר לב ובעלהמאוהבים ברצינות. ליאת הר לב ובעלה


מלבד המזוגות הנאהבים התייצבו ג'קי אזולאי שנייה לפני שתבקר בחדר לידה, קרן מור, לוסי אהריש שהפגינה חיבה לדידי הררי, טל מוסרי, דודו ארז ואחרים. אז לשם מה התכנסו הכוכבים? המועמדים לפרסים קיבלו הנחיות של קוד לבוש לאירוע הגדול, עודכנו שירון ברובינסקי ודביר בנדק ינחו את הטקס, שתקווה שלא יחזרו על הפאדיחה שקרתה באוסקר, והזוכים התבקשו לא להתחיל במסכת חיבוקים ונישוקים כשהם נקראים לבמה.

פלוס גדול, להבדיל מהשנה הקודמת, כן יינתן פסלון שמשקלו 3 קילו אך הוא יוחזר להפקה לאחר גמר הטקס על מנת שניתן יהיה לחרוט עליהם את שמות הזוכים.


תכף יפגשו בחדר לידה. ג'קי אזולאי ונלי תגר (צילום: רפי דלויה)תכף יפגשו בחדר לידה. ג'קי אזולאי ונלי תגר (צילום: רפי דלויה)

דידי לא קל לה. לוסי אהריש ודידי הררי (צילום: אמיר אמירי)דידי לא קל לה. לוסי אהריש ודידי הררי (צילום: אמיר אמירי)

מה הסטטוס שלך? שרון איילוןמה הסטטוס שלך? שרון איילון

עוד שניה יולדת. ג'קי אזלואיעוד שניה יולדת. ג'קי אזלואי

תופחתתופחת

שמלה? טוניקה? חלוק? . קרן מורשמלה? טוניקה? חלוק? . קרן מור

לא מטומטמת. בת חן סבג (צילום: רפי דלויה)לא מטומטמת. בת חן סבג (צילום: רפי דלויה)