האם זו אווירת חג המולד שהביאה עמה שלום לממלכה או שמא בכלל לא הייתה שום דרמה מלכתחילה? בהמשך לדיווחים של התקשורת הבריטית על הסכסוכים המתמשכים, על כך שיש ספק גדול האם יעבירו את החג יחד או בכלל יסתכלו אחת לכיון השניה, הגיסות לבית המלוכה הבריטי מייגן מרקל וקייט מידלטון עשו סוף לשמועות וצעדו היום עם הנסיכים שלהם זו לצד זו ונראו מיודדות ומחויכות מתמיד.

בהתאם למסורת שמתקיימת כל שנה בכריסמס, צעדה משפחת המלוכה, בינהם הנסיך צ'ארלס ובניו וויליאם, הארי והמלכה אליזבת' בראש כמובן לכנסיית מריה מגדלנה שבאנגליה. אזרחי המדינה, שהגיעו כמו תמיד לראות את המשפחה המלכותית צועדת, לא ידעו למה לצפות והאם יזכו לראות את צמד האחים ונשותיהן משתתפים יחד באירוע, לאחר שעל פי כל הדיווחים לאחרונה, הם מאוד מסוכסכים.


  מי אמר סכסוך?הנסיך הארי, מייגן מרקל, קייט מידלטון, הנסיך וויליאם וצ'ארלס (צילומים:L גטי) מי אמר סכסוך?הנסיך הארי, מייגן מרקל, קייט מידלטון, הנסיך וויליאם וצ'ארלס (צילומים:L גטי)

נראה שסנטה מילא את המשאלה של קווין אליזבת השנה כי בין אם זו העמדת פנים או שמא שום קרע בין השתיים כלל לא קרה, מייגן וקייט הביאו המון כבוד לארמון המלוכה הבוקר, כשנראו מרוצות מאוד אחד מחברת השניה, תוך שהן צועדות יחד עם חיוך גדול וקורן, כאילו הן לא מבינות בכלל על מה כל המהומה.


איזה כיף! אולי העובדות יחזרו לעבוד בממלכהאיזה כיף! אולי העובדות יחזרו לעבוד בממלכה

שום סכסוך לא יהיה פהשום סכסוך לא יהיה פה