6046450363001

האם ימות המשיח הגיעו? כך נראה, כי הסכסוך המשפחתי בן שלוש וחצי שנים של משפחת תבורי הגיע לסיומו! בין אלפי הצעירים שהגיעו לבלות בנמל תל אביב בסוף השבוע האחרון גם שימי תבורי ואשתו יהודית באומן התייצבו בחמישי במועדון השלוותא, שם חגגו לדוגמן והמפיק שון בלאיש מסיבת יום הולדת מטורפת. מה שהם לא ציפו שיקרה במהלך הערב זה שתבורי יפגוש את שלושת ילדיו- אלירן, אוראל ודניאל שגם הגיעו לבלות במקום.

אחרי כמעט ארבע שנים של נתק נראה שסוף סוף יש סולחה, כי אם חשבתם שתירשם התעלמות מוחלטת בין הצדדים ההפך הוא הנכון. בין האב לשלושת ילדיו נערך מפגש מרגש במיוחד, כזה שיצר מהומה גדולה וגרם לצלמים ולאורחים במקום להתאגד סביב המשפחה המפורסמת ולהיות עדים לרגע המכונן, אז הבנים חיבקו את אבא שימי ואפילו לא פסחו על יהודית, לחצו את ידה ובירכו אותה לשלום.


שימי תבורי עם הבן אוראל (צילומים: אור גפן)שימי תבורי עם הבן אוראל (צילומים: אור גפן)

אז כן, נראה שהסכסוך המשפחתי כמעט הגיע לסיומו, כי הילד היחיד מתוך שבעת ילדיו של שימי שעוד לא התפייס עם אביו הוא בן אל תבורי ואנחנו חושבים שהגיע הזמן לסגור גם את הפינה הזו. עוד נכחו באירוע, מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה, ג'קי אזולאי, אורית פוקס, לירז אסייג וסמואל חגאי, התאומות מלול, יוצאות האח הגדול רומי נסט ועדן יוחנן ואחרים.


ונשיקה מאלירןונשיקה מאלירן

יהודית מתרגשת ומאושרתיהודית מתרגשת ומאושרת

האיש שמאחורי הסולחה. שון בלאישהאיש שמאחורי הסולחה. שון בלאיש

 מתחמק מהמצלמה. דניאל תבורי מתחמק מהמצלמה. דניאל תבורי

יום מרגש. שימי תבורייום מרגש. שימי תבורי