אחרי שצעדה בשבוע שעבר על השטיח האדום באירוע "נשים בסרטים" שנערך בשאטו מרמון בלוס אנג'לס ולצד תפקיד שקיבלה בסדרה חדשה ברשת NBC, ארזה מורן אטיאס את חפציה והגיעה לביקור מולדת בישראל. המנחה, השחקנית והדוגמנית היפה נחתה אתמול בשעות הערב בנתב"ג והגיעה למלון בתל אביב שם היא תשהה בימים הקרובים לרגל עבודה.

אבל מסתבר שהיא לא כאן רק למטרות ביזנס, כי השחקנית הבינלאומית נתפסה אמש בעדשת המצלמה כשהיא מבלה ברחבי העיר תל אביב עם בחור מסתורי, נאה מראה ובלוק מחוייט למשעי. כמעט כבר התרגשנו לדווח על זוגיות חדשה בזירה של אטיאס, אבל לצערנו הרב על פי מקורבים לשניים מדובר בידיד בלבד, חבר איטלקי קרוב שנחת בישראל כדי לבלות עם השחקנית אך לא נמצא איתה בקשר רומנטי.


צ'או לשניכם. מורן אטיאס והבחור המסתורי (צילומים: אמיר מאירי)צ'או לשניכם. מורן אטיאס והבחור המסתורי (צילומים: אמיר מאירי)

להזכירכם, גם בפעמים הקודמות אטיאס בת ה- 38 הקפידה להכחיש כל קשר למערכת יחסים למרות שהתגלתה כאמיתית, מקווים שהפעם זה גם הסיפור. בעברה, אטיאס ניהלה לא מעט מערכות יחסים מתוקשרות, ביניהם עם לא מעט ישראלים, שי כהנא שהתארס בחודש שעבר לבחירת ליבו, השף אביב משה שנישא והפך לאבא. מחכים להאפי אנינג שלך דארלינג!


לא אוהבים את המצלמה?לא אוהבים את המצלמה?

היוש מורןהיוש מורן

והיי גם לך מר בחורוהיי גם לך מר בחור