בארשת פנים קשוחה, כובע ומשקפי שמש התייצבה סטפני חזניוק, מי שהייתה הצמודה של יאיר נתניהו, בשמונת החודשים האחרונים באירוע השקה, רגע אחרי פרסומים על פרידה. בעוד שרבים מהכוכבים העדיפו להתחמק מעדשת המצלמה ולהימנע מאירועים מתוקשרים ברגעים הקשים שלאחר פירוק זוגיות, חזניוק שאף חתמה לאחרונה בסוכנות דוגמנות ועושה את צעדיה הראשונים בעולם הבידור החליטה לנצל את המומנטום כדי להכות בברזל בעודו חם ולהתייצב כמו גדולה באירוע מלא בצלמים וכתבים בהשקת החנות החדשה של FREDDY בקניון עזריאלי תל אביב, ולענות על שאלות בנוגע לפרידה, התמיכה בליכוד ואיך הכי נכון לגשת לראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה.


במראה הקשוח. סטפני חזניוק (צילום: אור גפן)במראה הקשוח. סטפני חזניוק (צילום: אור גפן)

בדרך כלל נשים אחרי פרידה מסתגרות בבית ולא יוצאות לאירועים מתוקשרים, זה כבר האירוע השני שלך אחרי הפרידה. מה יש לך להגיד בנושא? לא השפיעה עליך הפרידה או שההצגה חייבת להימשך?


"לא מאמינה בסטיגמות. לא מאמינה בזה שצריך להסתגר בבית אחרי הפרידה".

בסבב הבחירות הקודם הבעת תמיכה במפלגת הליכוד ובבנימין נתניהו. עכשיו אחרי הפרידה תמשיכי להפגין ולהעלות תמונות שלך מעודדת את המפלגה לקראת הבחירות הקרבות או שסיימת את תפקידך?

"יכול להיות, אני ליכודניקית בלי קשר, מאמינה בליכוד".

יאיר ידוע בתור אחד כזה שלא אכפת לו להיכנס לסכסוכים או להביע דעתו בעיקר בטוויטר. היו פעמים שלא הסכמת עם הדרך שלו? 

"לא נכנסת לזה. פחות מעניין אותי מה הוא עושה בטוויטר".

מה הטיפ שלך לכל מי שרוצה להרשים את בני הזוג נתניהו בתור החברה של אחד מבני המשפחה?

"להרשים אותם? הכי חשוב שתהיו עצמכם, זה לא קשור לבני הזוג נתניהו".בימים יפים יותר. יאיר נתניהו וסטפני חזניוק (צילום: אינסטגרם)בימים יפים יותר. יאיר נתניהו וסטפני חזניוק (צילום: אינסטגרם)