6075071170001

כמעט וקרה אסון גדול אתמול בעיר חולון. זה היה עוד יום שגרתי עבור טיילור מלכוב ובן זיני זוג כוכבי הילדים שהגיעו להופיע בחגיגות החופש הגדול בפארק פרס בעיר, אבל הוא הסתיים באופן קצת אחרת מכפי שהם יכלו לדמיין. כמו בכל סיום הופעה, ברחו השניים מהר אל מכוניתם, שם המתין להם מנהל הבמה שלהם שלהם שהסיע אותם למחוז חפצם הבא, כשהדרך לרוב מלווה בקולות רקע של צווחות מהמעריצים והמעריצות. הפעם, התרחיש המחמיא כמעט ונגמר באסון גדול.


ערב לא צפוי. טיילור מלכוב ובן זיני (צילום: אלירן אביטל)ערב לא צפוי. טיילור מלכוב ובן זיני (צילום: אלירן אביטל)

בתום המופע, צמד האוהבים ירדו מהבמה ועשו את דרכם למכונית, כשבחניון המתינו להם עשרות מעריצים. השניים נכנסו לרכב והנהג של הכוכבים שניסה לחמוק מעדר הילדים שביקשו לצלם את הזוג, ככל הנראה נלחץ או היה מבולבל ובהיסח דעת של שנייה והוא הדרדר עם הרכב ונתקע בקיר החניון. טיילור וזיני יצאו מהרכב המומים ולאחר שראו כי במזל אף ילד לא נפגע וכולם שלמים ובריאים מלבד הפגוש של הרכב, הם המשיכו בדרכם. (צפו בתיעוד בווידאו שבראש הכתבה)


יכל להיגמר רע מאוד. הרכב של טיילור מלכוב ובן זיני (צילום: דניאל יחזקאל)יכל להיגמר רע מאוד. הרכב של טיילור מלכוב ובן זיני (צילום: דניאל יחזקאל)

נראה שהמקרה, שיכל להיגמר באסון טראגי לא מאוד הטריד אותם כי היישר מההופעה הם המשיכו לארוחת ערב במסעדת דגים ידיעה, משם העלו כרגיל סטוריז לרשתות החברתיות ולא דיברו על המקרה שקרה.