מלכת היופי אילנית לוי כבר מזמן מיצתה את האירועים המתוקשרים של הביצה, אליו מגיעים כל הכוכבים החמים של השעה. אחרי שנים בתעשייה הדוגמנית היפה לא אומרת "כן" לכל הזמנה, עד שמגיעה האחת שגורמת לה לחרוג ממנהגה, אבל גם אז זה קורה רק בדרך שלה.

באיחור אופנתי של שלוש שעות, אחרי שרוב צוותי התקשורת והצלמים כבר התקפלו ומיצו את החגיגה, התייצבה לוי באירוע חגיגי להשקת שיתוף הפעולה הייחודי של חברתה מימי לוזון וחנות פקטורי 54 בקניון רמת אביב והביאה את אבק הכוכבים האישי שלה. השתיים מכירות כבר זמן רב ולמרות שלוי הייתה עסוקה בהנחיית כנס פיננסים היא החליטה לא לפספס את האירוע של הקוסמטיקאית שלה, גם אם זה אומר להגיע באיחור. נכון שהיינו מאוד שמחים לשאול אותה כמה שאלות על ההתרחשויות האחרונות בביצה ובקרב בני משפחה, אבל הפעם תאלצו להסתפק רק בתמונה שלה.


באה לפרגן. אילנית לוי (צילום: נטשה זריקר)באה לפרגן. אילנית לוי (צילום: נטשה זריקר)

עם מימי לוזוןעם מימי לוזון

עוד הגיעו להתנסות במסכת הזהב המפורסמת שכבשה את הכוכבות הגדולות בעולם, תום נשר הפרזנטורית החדשה של FACTORY54 אשר הצטרפה למאי תגר הפרזנטורית הנוכחית, יעל פוליאקוב בלוק מעורר קנאה, ג'ודי ניר מוזס, יעל גולדמן, לירן כוהנר, אלברט אסקולה הבעל של אסי עזר, שלי גפני, מריה דומרק ורועי קורנבלום, הודיה כהן, רומי פרנקל, נועם פרוסט, ירדן ויזל ואמה גילי מהמירוץ למיליון וגם פיי ז׳קיטה ואחרים.


החיים מצחיקים. גילי ופייהחיים מצחיקים. גילי ופיי

הפרזנטורית החדשה. תום נשרהפרזנטורית החדשה. תום נשר

פייר? התגעגענו. יעל פוליאקובפייר? התגעגענו. יעל פוליאקוב

תמיד מתוקתקת. יעל גולדמןתמיד מתוקתקת. יעל גולדמן