שדה התעופה בן גוריון מעולם לא היה מלא באבק של כוכבים כמו אמש, ונראה שכל מה שהיה חסר זה רק שטיח אדום ביציאה. השורדים המפורסמים נחתו אתמול בנתב"ג אחרי 50 יום בפיליפינים ושבו לזרועותיהם של יקירהם שהמתינו לקבל את בואם ביציאה. אבל לא רק השורדים חזרו לארץ כי גם שני מטוסים עמוסים באנשי עסקים וסלבס ששבו מחגיגות יום הולדתו המפוארת של איש הנדל"ן עידו חג'ג' בטורקיה בינהם כמה כאלו שלא רגילים להמולה ולכמות האנשים שחיכו להם במבואה.

בין החוגגים הבולטים בפסטיבל של חג'ג' היה הזמר המסלסל עומר אדם שלא רגיל לכמויות של אנשים שנוהרים אחריו, שכן בדרך כלל הוא לא טס בטיסות שכר אלא בטיסות פרטיות. הפעם, לא הייתה לו הרבה ברירה והוא חזר כחלק מקבוצה ויצא כאחד האדם מהיכל מקבלי הפנים בשדה התעופה. אם חשבתם שאדם יצא יד ביד עם החברה שיראל טולדנו שאת הזוגיות עמה הוא חשף השבוע באופן רשמי לראשונה אתם טועים כי הזמר, שעודכן על נוכחות הצלמים החליט לצאת לבדו ולברוח בין ההמון במהירות שיא.


ברח כמו הרוח. עומר אדם (צילום: עומר אדם)ברח כמו הרוח. עומר אדם (צילום: עומר אדם)

עוד הגיעו מאושרים אך מותשים משלל התענוגות, ריטה ובן זוגה צ'ארלי בוזגלו, שלום מיכאלשווילי ואשתו ענבל, עמוס תמם ואשתו טל, נטלי דדון, חיים אתגר, מיכל צפיר, יאיר ניצני, שירלי בוגנים, ג'ני צ'רוואני ורוני מאנה ואחרים.


חולה על הצלמים. נטלי דדוןחולה על הצלמים. נטלי דדון

באווטפיט מטורקיה. ג'ני צ'רוואניבאווטפיט מטורקיה. ג'ני צ'רוואני

גם ריטה וצ'ארלי כאן!גם ריטה וצ'ארלי כאן!

אחרי התבוסה. חיים אתגראחרי התבוסה. חיים אתגר