הסכסוך המתוקשר בין הזמר אייל גולן ואשת התקשורת אופירה אסייג רק הולך ומחריף ואמש נפגשו הבסטי'ז בדימוס שהפכו לצ'ילבות מושבעות (שהתחיל כזכור לאחר שהזמר הסיר עוקב למגישה), באירוע השקה לעונה החדשה של גולסטאריות של הוט והתעלמו לגמרי אחד מהשנייה. בפעם האחרונה שהשניים נפגשו זה היה בשידור הרדיו של אסייג בטייטל המכובד בו זכה גולן כ"זמר העשור" ורגע אחרי שביקר בתוכנית אירוח של אסייג וברקוביץ' ועבר סוג של "כיפה אדומה" על ידי החברה בדימוס.

אתמול נפגשו השניים שוב באירוע מתוקשר, הפעם עם עשרות אנשים ועדשות מצלמה כשגולן נצמד לזוגתו דניאל גרינברג והשניים התעלמו לחלוטין מאסייג ולא החליפו איתה מילה. אין ספק שיש משקעים בין הזוג למנחה, אחרי שאסייג דיברה בגנותה של גרינברג בשידור ואמרה שהיא הרחיקה אותו מכל חבריו ועל פי הפרסומים גם מכשפת אותו. אסייג הגיעה עם בעלה גילי מנקין על תקן החברה הטובה של החצי השני שלה אייל ברקוביץ' שהגיע לפרגן לבתו לי המשתתפת בעונה לצד גרינברג ולמרות הקרירות עם הקולגה, נרשם מפגש חם ולבבי בין גולן לברקוביץ'. עוד נרשם מפגש מביך בין אייל ברקוביץ' לגרושתו טלי שהגיעה גם היא לפרגן לבתם המשותפת.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק


הפאוור קאפל בפעולה. אייל גולן ודניאל גרינברג (צילומים: אור גפן)הפאוור קאפל בפעולה. אייל גולן ודניאל גרינברג (צילומים: אור גפן)

לא מאויימת. אופירה אסייגלא מאויימת. אופירה אסייג

חיוכים וחיבוקים. אייל ברקוביץ' ואייל גולןחיוכים וחיבוקים. אייל ברקוביץ' ואייל גולן

הבנות לבית ברקוביץ'. לי וטליהבנות לבית ברקוביץ'. לי וטלי


עוד נצפו ב"שאפיטו" באיצטדיון רמת גן משתתפות העונה אירית רחמים יחד עם בעלה עמוס לוזון, תאלין אבו חנא, ענבל גבריאלי, קארין סנדל האקסית של ישראל אוגלבו ואחותה שירן, שולה זקן ואחרים: רון שובל, סילבי זאן ויפעת אורלב , עדי לאון, אביב גפן, טום קשתי חבוש אחרי תאונת הדרכים עליה קראתם כאן ב-TMI, דין מירושניקוב, ליהיא גרינר, בל אגם, נסרין קדרי ואחרים.

״גולסטאריות" החל מ 4.11 ב– HOT REAL וב-HOT VOD


המשפחה באה לתמוך. משפחת גרינברגהמשפחה באה לתמוך. משפחת גרינברג

באו לפרגן. נסרין קדרי ובל אגםבאו לפרגן. נסרין קדרי ובל אגם

האחיות רביבוהאחיות רביבו

גם ליהיא גרינר כמובן כאןגם ליהיא גרינר כמובן כאן

שולה זקן מתייצבתשולה זקן מתייצבת

בשמלה לבנה. אירית רחמים ועמוס לוזוןבשמלה לבנה. אירית רחמים ועמוס לוזון