עדן טהרני, הזכורה לנו כאחת המתמודדות הבולטות בתכנית הראליטי "אקס פקטור" הגשימה חלום. טהרני שהיא עיוורת מלידה, פרצה לחיינו בראליטי המוזיקלי לפני כשנתיים ותוך דקות ריגשה את כל הצופים והפכה לכוכבת. בסוף השבוע האחרון היא ציינה את יום הולדתה ה-20 וזכתה להגשים חלום נוסף, כשחגגה בפעם הראשונה בחייה את יום הולדתה.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק


עדן טהרני חוגגת יום הולדת (צילום: אור גפן)עדן טהרני חוגגת יום הולדת (צילום: אור גפן)

טהרני עיוורת מלידה סיפרה שבגלל שהייתה לא מקובלת מעולם, היא לא חגגה עם חברים את הולדתה וזאת הפעם הראשונה שהיא עושה זאת ועוד מול עדשות הפפארצי. לאירוע המושקע שהיה בהפקת הדוגמן והמפיק שון בלאיש, הגיעה טהרני מלווה בבן זוגה, מתן רוקח בן ה- 23, שהופיעו יחד בפעם הראשונה מול עיני המצלמות והשיקה גם את הסינגל החדש שלה "תל אביב חונקת".


מיכל אמדורסקי, שון בלאיש, עדן טהרני ומעיין אשכנזי (צילום: אור גפן)מיכל אמדורסקי, שון בלאיש, עדן טהרני ומעיין אשכנזי (צילום: אור גפן)

עוד בלטו קסניה טרנטול והחבר החדש שצעיר ממנה בחמש שנים, עידו שאול, שלמרות שכבר נלכדו בעדשת המצלמה באירוע ההשקה הראשון שלהם יחד, ניסו להימנע מתמונה זוגית. מלבד הזוג הלוהט והחשאי, הגיעו לחגוג יחד עם טהרני גם מיכל אמדורסקי, מעיין אשכנזי שהגיעה ללא בן הזוג אביחי אוחנה, נסרין קדרי ואחרים.


קסניה ובן זוגה בורחים מהמצלמות (צילום: אור גפן)קסניה ובן זוגה בורחים מהמצלמות (צילום: אור גפן)

קסניה כבר ראינו אותו בעבר. זוכרת? (צילום: אור גפן)קסניה כבר ראינו אותו בעבר. זוכרת? (צילום: אור גפן)

נזכרה לשמור על פרטיותה (צילום: אור גפן)נזכרה לשמור על פרטיותה (צילום: אור גפן)

נסרין קדרי ועדן טהרני (צילום: אור גפן)נסרין קדרי ועדן טהרני (צילום: אור גפן)

עדן טהרני ובן זוגה (צילום: אור גפן)עדן טהרני ובן זוגה (צילום: אור גפן)

טרנטול. מצטלמת לבד (צילום: אור גפן)טרנטול. מצטלמת לבד (צילום: אור גפן)