מסתבר שלא רק מוסדות החינוך פתחו את שעריהם, גם מוסד הרבנות שממשיך לתפקד במתכונת של ימי הקורונה. אז אומנם עדיין לא ניתן לערוך אירועים וחתונות, אבל מסתבר שמוסד הרבנות נותר פתוח לתת שירות לכל הזוגות שרוצים להתאחד או להפריד כוחות בימי המגיפה. הזמרת דנה לפידות ובוגרת "הכוכב הבא לאירוויזיון" שקיבלה לפני שבוע וחצי הצעת נישואים מרגשת מבן זוגה בשנה האחרונה יוסי ברנס, התייצבה הבוקר (שני) ברבנות עם ארוסה הטרי לפתוח תיק נישואים.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

השניים הגיעו כשהם מצוידים במסיכות מיגון וכפפות ואף דגמנו לצלם הפפראצי שנכח במקום נשיקה ממוגנת. הזוג המאורס הטרי כך על פי המקורות מתכננים להינשא ממש בחודשי הקיץ הקרובים - יוני או יולי, למרות הקורונה וההגבלות שלא מאפשרות אירועים והתקהלויות. בימים אלה הם נמצאים בחיפושים אחר מקום מתאים לערוך חתונה אינטימית ומצומצמת לבני המשפחה, אבל במידה ויצאו הנחיות חדשות המאפשרות קיום אירועים, הם ישנו את התוכניות ויפיקו חתונה גדולה כפי שרצו.

דנה לפידות וארוסה (צילום: אור גפן)דנה לפידות וארוסה (צילום: אור גפן)

תעשיית החתונות כידוע ספגה מכה קשה בגלל התפשטות הנגיף, זוגות ביטלו את החתונות שלהם, ודחו תכניות עד תחלוף המגיפה, ואילו לפידות וארוסה לא נותנים לקורונה לשבש להם את השמחה ונראה כי בקרוב יוכרזו הקלות חדשות בתעשיית האירועים. 

דנה לפידות (צילום: אור גפן)דנה לפידות (צילום: אור גפן)
מחכים בתור. דנה לפידות (צילום: אור גפן)מחכים בתור. דנה לפידות (צילום: אור גפן)
דנה לפידות וארוסה על מדרגות הרבנות (צילום: אור גפן)דנה לפידות וארוסה על מדרגות הרבנות (צילום: אור גפן)