זוגות העונה השלישית של "חתונה ממבט ראשון" הפכו להיות חבורה אדוקה ששומרת על יחסים טובים ומפגשים קבועים, גם כעת אחרי שהעונה ירדה מהמסך. אמש (שלישי) נפגשו משתתפי העונה לערב בילוי משותף של חוויות וזיכרונות בבר יין בתל אביב. בלטו במיוחד הזוגות המוצלחים של העונה, ששרדו את השידוך והפכו לזוג מאוהב, הגר משה וניר פור שלא פוסלים לעבור חתונה אמיתית נוספת, וגם הזוג המקסים דניס רוסקוב והדר ברייר.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

כמו כן חגגו מור לרמן, נועם קציר ותאמינו או לא, גם אמיר זהבי שהצטרף לראשונה למפגש החבורה. אמיר ששודך לדנית ליבנת, שידוך שלא צלח את החיים האמיתיים, נמנע מלהגיע עד כה לאירועים מתוקשרים ומשותפים של החבורה, כי רצה להתרחק מהתקשורת ולהמשיך הלאה בחייו, בעיקר לאחר ששמועות לא נכונות נפוצו בגין נטייתו המינית.

וגם: דובי עמירה כבר לא נראית אותו הדבר - לחץ כאן.

כוכבי חתונה ממבט ראשון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)כוכבי חתונה ממבט ראשון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

אלא שאתמול במפגש נטול מצלמות וראיונות הוא הגיע לחלוק ולשתף את הקולגות של העונה, שתמכו בו לאורך הביקורת שחטף במהלך שידור התכנית. נעדרו מהמפגש: רוני לוי, דנית ליבנת, דובי עמירה, אריק חביב ומאור פינקלשטיין

לדנית ואמיר מתפייסים - לחץ כאן.

דנית ליבנת, אמרי זהבי, חתונה ממבט ראשון (צילום: צילום מסך: קשת 12)דנית ליבנת, אמרי זהבי, חתונה ממבט ראשון (צילום: צילום מסך: קשת 12)
בחרו שלא להגיע (צילום: גיל חיון)בחרו שלא להגיע (צילום: גיל חיון)