ברכות לאילנית לוי שחוגגת היום את יום הולדתה ה-38. מגישת הטלוויזיה והדוגמנית אף זכתה להקדשה אישית בסטורי מאשתו של האקס, דניאל גרינברג שבירכה אותה למרות מצב היחסים הסבוך כעת בינה לזמר וכתבה: "מאחלת לך את כל הטוב שבעולם כי כזאת את, אוהבת אותך". גם בעלה של לוי, אלירז שדה, החליט להפתיע את אשתו היפה לרגל יום הולדתה ופינק אותה בחופשה רומנטית בסוף השבוע הקרוב בכנרת.

עדיין לא עוקבים אחרינו באינסטגרם? הקליקו כאן ועשו לנו לייק

השניים הזמינו שייט תענוגות באיטליה ליום הולדתה, אך לאור המצב ביטלו ויסתפקו ביעד הפופולרי בצפון הארץ. אמש (שני) התייצבה לוי על סט הצילומים לקולקציית הסתיו של רשת "גולברי" להם היא משמשת פרזנטורית וקיבלה בלונים, עוגה וזר פרחים מהצוות.

מה נאחל לאחת שיש לה הכל? אילנית לוי (צילום: יניב אדרי/תום ביקלס)מה נאחל לאחת שיש לה הכל? אילנית לוי (צילום: יניב אדרי/תום ביקלס)

כשנשאלה מה דעתה על המריבה של אייל גולן ודניאל גרינברג היא סירבה להגיב, אין ספק שלוי יודעת לבחור את המלחמות שלה. כשנשאלה על הקורונה סיפרה כי היא מאד חוששת ושאלירז אפילו יותר היסטרי ממנה. עוד שיתפה שבנה ליאם סבל מחום והיא מאד נלחצה, אבל ערכו לו בדיקת קורונה, הוא יצא שלילי והתברר כי סבל מדלקת בגרון. 

עד 120. אילנית לוי (צילום: יניב אדרי/תום ביקלס)עד 120. אילנית לוי (צילום: יניב אדרי/תום ביקלס)
אילנית לוי (צילום: יניב אדרי/תום ביקלס)אילנית לוי (צילום: יניב אדרי/תום ביקלס)
אילנית לוי (צילום: יניב אדרי/תום ביקלס)אילנית לוי (צילום: יניב אדרי/תום ביקלס)