למרות שדניאל גרינברג בחודש מתקדם להריונה, זוג היונים שהתחתנו בתקופת הקורונה לא נחים לרגע. אחרי שהם צילמו בוק הריוני מתוק במיוחד, אייל גולן ואשתו התפנו לארוז את פקלאותיהם ולעבור מדירת הפאר של גולן ברחובות, לוילת פאר אחרת שגם היא נמצאת ברחובות, קרוב לילדיו ליאם ואלין גולן

סיור בביתם החדש של אייל גולן ודניאל גרינברג (צילום: יח"צ)

בוילה החדשה בה התחדשו, נבחרו חדרים ייחודיים לכל אחד מילדיו של גולן - ליאם, אלין ויאן וכמובן חדר ליורשת העצר שבדרך. כזכור, תמונות בלעדיות שנשלחו ל-TMI תפסו את גרינברג בזמן איכות משותף עם בתה החורגת אלין, כשהן מתאימות צבעים לחדרה החדש הכולל עמדת טיק טוק כיאה לכוכבת הטיק טוק המצליחה שהיא. 

לא מחקה לגמרי: הצעד החדש של דניאל גרינברג עם אייל גולן - לחצו כאן.

דניאל גרינברג, אלין גולן עם מילי עשור בהאוס אין (צילום: פרטי)דניאל גרינברג, אלין גולן עם מילי עשור בהאוס אין (צילום: פרטי)

לאחר שבועות של שיפוצים קדחתניים, גרינברג וגולן החלו השבוע את המעבר וכבר ניתן להתרשם מביתם החדש שהתמלא בציוד שהופך את הוילה לבית, כמו ספה לסלון, פינת אוכל, טלוויזיה איכותית ואפילו זכיתם לראות הצצה לחדר הארונות של השניים. גרינברג תיעדה את כמות הג'ינסים הבלתי נגמרת של גולן וכתבה: "לא השאיר לי מקום", עם סמיילי כועס. 

אחותה של דניאל גרינברג חושפת למה היא חוטפת אש - לחצו כאן. 

ארון הבגדים של דניאל ואייל (צילום: צילום מסך אינסטגרם)ארון הבגדים של דניאל ואייל (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

הבית שמעוצב על ידי מילי עשור מ"האוס אין" כולל שתי קומות, רצפות פרקט בסלון ובכל החדרים, יחידת הורים הכוללת שירותים, מקלחת, אמבטיה ושני כיורים (כדי שלא יריבו בבוקר מי יצחצח שיניים קודם), גינה ובריכה רחבה אליה יוצאים ישר מהסלון.  

הסלון (צילום: יח''צ)הסלון (צילום: יח''צ)
הכניסה (צילום: יח''צ)הכניסה (צילום: יח''צ)
אזור פינת האוכל והיציאה לבריכה (צילום: יח''צ)אזור פינת האוכל והיציאה לבריכה (צילום: יח''צ)
המטבח (צילום: יח''צ)המטבח (צילום: יח''צ)