הפרשי גילים חריגים במערכות יחסים תמיד מצליחים לעורר תגובות וביקורות, כמו הזוגיות הנרקמת בבית "האח הגדול" בין רמי ורד ללינור סיביניק, עם פער גילים מפתיע של 32 שנים, אז מעניין איך תגיבו לידיעה הבאה. כוכבת העונה הקודמת של "האח הגדול", חגית היימן, שחלמה כל העונה לצעוד בשביל חופה עוד השנה ולהינשא לבחיר ליבה כשיימצא, מצאה את האביר שלה שיחמם לה את ימי החורף הקרים. 

היימן בת ה-38 מבלה בחודשים האחרונים עם אמיר מלול בן ה-23. פער הגילים ביניהם של 15 שנה, לא מפריע לאף אחד מהשניים, שנלכדו בעדשת המצלמה של צלם הפפראצי של TMI ודיגמנו קרבה אינטימית. 

חבר חדש? חגית היימן, אמיר מלול (צילום: פול סגל)חבר חדש? חגית היימן, אמיר מלול (צילום: פול סגל)

היימן והצמוד הצעיר לא חסכו מעדשת המצלמה והציגו חיבוקים ונשיקות רטובות ונראו מאושרים ומאוהבים. אז האם הוא האחד שלה? לא על פי היימן שמתעקשת כי הם רק חברים טובים. 

חגית היימן מסרה: "הכרנו כשיצאתי מהאח והיה קליק מיידי, הוא הגבר המושלם מבחינה חיצונית ( דומה לג׳סטין ביבר) ומתה על הראש שלו. אבל עדיין צעיר ממני ב 15 שנה אז צריכים להיות מציאותיים ולקבל את המציאות כפי שהיא . אם הוא היה בגילי הייתי חוטפת אותו מזמן, למרות החולשה שלי אליו אנחנו חברים מאוד טובים! נפגשים המון ועושים צחוקים ומי יודע".

לאבי דאבי. חגית היימן, אמיר מלול (צילום: פול סגל)לאבי דאבי. חגית היימן, אמיר מלול (צילום: פול סגל)
אנחנו תמיד ככה עם חברים טובים. חגית היימן, אמיר מלול (צילום: פול סגל)אנחנו תמיד ככה עם חברים טובים. חגית היימן, אמיר מלול (צילום: פול סגל)
חגית היימן, אמיר מלול (צילום: פול סגל)חגית היימן, אמיר מלול (צילום: פול סגל)
סליחה שהפרענו. חגית היימן, אמיר מלול (צילום: פול סגל)סליחה שהפרענו. חגית היימן, אמיר מלול (צילום: פול סגל)
מה שטוב לך, טוב לנו. חגית היימן, אמיר מלול (צילום: פול סגל)מה שטוב לך, טוב לנו. חגית היימן, אמיר מלול (צילום: פול סגל)
מפה הביתה? חגית היימן, אמיר מלול (צילום: פול סגל)מפה הביתה? חגית היימן, אמיר מלול (צילום: פול סגל)