אלה איילון בחופי מיאמי (צילום מסך אינסטגרם)

בחודש הבא יחלו צילומי העונה החדשה של הישרדות VIP ונראה שאלה איילון רוצה להזכיר לכולם למי יש את הישבן הכי יפה באי. התגעגעתם למראה הדוגמנית מקפצת בבגד ים ברזילאי מנומר? קבלו אותו שוב! לפני כשבוע השורדת לשעבר הספיקה לברוח מישראל ומהסגר וטסה למיאמי. לטענתה, לטובת עבודה ופיתוח הקריירה שלה.

אז בזמן שאנחנו ממתינים בקוצר רוח להחלטות הממשלה אם הסגר יוארך בארבעה ימים, בשבוע, בעשרה ימים ואם יגדילו את הקנסות למפירי ההנחיות, איילון מקפצת לה באושר בבגד ים מינימליסטי בחופיה הקסומים של מיאמי ביץ'. איילון חשפה את ישבנה לראווה למתרחצים במקום, כשהיא עם מינימום בד מקסימום עור וכמובן שתיעדה כל רגע לרשתות החברתיות.

"ליטף לי את היריכיים": אלה איילון חשפה שעברה הטרדה מינית- לחצו כאן

מי שמביט בי מאחור יודע מי אני? אלה איילון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)מי שמביט בי מאחור יודע מי אני? אלה איילון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
גם אנחנו היינו מחייכים במצבה. אלה איילון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)גם אנחנו היינו מחייכים במצבה. אלה איילון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)
אלה איילון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אלה איילון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)

בחוף היום זה עוד אולי מקובל אך נראה שאיילון לקחה את החופש שלה קצת יותר מדי והחליטה גם לטייל ברחובות מיאמי בין בתי הקפה והחנויות כשהיא לובשת חוטיני ורדרד, הכי שבשגרה.

אלה איילון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)אלה איילון (צילום: צילום מסך אינסטגרם)