גל גברעם (צילום: ענת מוסברג)

כמעט חודש עבר מאז יצאה גל גברעם מבית האח הגדול ונדמה שלמרות שהיא הפסידה את האקשן שהתרחש אתמול, אז סולק יהודה יצחקוב מהבית, יש לה לא מעט דברים להתעסק בהם בחייה האישיים. אז נכון שעדיין אין אירועים והשקות ועולם התרבות והבידור רק מתחיל להתאושש מנזקי הקורונה, אבל נראה שכוכבת הרשת בדרך הנכונה.

אז נכון שראיתם אותה על המסך לא מעט בבגדים חושפניים, ובואו לא נשכח את התמונה המפורסמת שלה מהאינסטגרם בה כל מה שהסתיר את איבריה המוצנעים היו מסיכות - נראה שגברעם יכולה להיות גם צנועה וחסודה. אז האם יוצאת הריאליטי החליטה לחפש תשובות בעבודת השם? ובכן זה עוד יכול להגיע אבל עד שתראו את גברעם עוטה פאות וחצאיות ארוכות, בצעד מפתיע היא נבחרה להוביל את קמפין האופנה הצנועה של ריעות אברהם לקיץ 2021. 

חשיפה: הסיבה האמיתית לעזיבתו של יהודה יצחקוב את האח הגדול - לחצו כאן

גל גברעם (צילום: ענת מוסברג)גל גברעם (צילום: ענת מוסברג)

הבחירה אמנם מפתיע אבל יש מסר מאחורי זה, והמעצבת פנתה דווקא לגברעם מאחר והיא רואה בה אשה חזקה ועוצמתית, שלא מתפשרת על עמדותיה עם כל השונות המנטאלית והתרבותית. גל מייצגת כבוד ופתיחות לקבלת האחר, עוצמה נשית שמהווה חיבור מדהים בין הפרזנטורית לערכי המותג. עבור הקמפיין, ‎לדברי סוכנות אלינור שחר, גל קיבלה על הקמפיין 150,000 שח לעונה והוא ימשך לשתי עונות. 

גל גברעם (צילום: ענת מוסברג)גל גברעם (צילום: ענת מוסברג)
גל גברעם (צילום: ענת מוסברג)גל גברעם (צילום: ענת מוסברג)