יוצא הריאליטי "חתונה ממבט ראשון", שלא שרד זוגיות עם השידוך שלו לתוכנית, בת אל לוי, מצא את בחירת ליבו. אלקיים כזכור גם ניסה את מזלו עם כוכבת העונה האחרונה של "חתונמי", שגם הספיקה להשתתף כמה ימים גם ב"האח הגדול", מור לרמן, אבל גם איתה לא שרד  קשר רומנטי, אלא שכעת הוא מתפאר בבת זוג חדשה.

אלקיים חובק בשלושה החודשים זוגיות טרייה עם דנית גרינשטיין בת ה-28. השניים כבר מכירים כשלוש שנים כשנפגשו כשהייתה חלק מהפקת "חתונמי" (כן, כן, עולם קטן) והפכו ידידים אבל לאחרונה החליטו להעביר הילוך ליחסים רומנטיים, ונראה שזה הדבר האמיתי, כי גרינשטיין אף הכירה את הוריו של יוגב, ואת פסח הקרוב מתכננת לחגוג יחד עם יוגב ומשפחתו באילת.

יוגב אלקיים, דנית גרינשטיין (צילום: אור גפן)יוגב אלקיים, דנית גרינשטיין (צילום: אור גפן)
יוגב אלקיים, דנית גרינשטיין, רז בן רפאל (צילום: אור גפן)יוגב אלקיים, דנית גרינשטיין, רז בן רפאל (צילום: אור גפן)

בסוף השבוע האחרון התייצב אלקיים עם בת הזוג הטרייה לראשונה מול עדשת המצלמה באירוע של הקוסמטיקאית רז בן רפאל ודגמן לנו נשיקה רומנטית. באירוע פגש את הזוג היציב אסי בוזגלו ואשתו עדי ואת כוכבת "גולסטאר נשים" סילבי ז'אן וזוגתה יפעת אורלב

כיף שבאתם. אסי בוזגלו, עדי בוזגלו (צילום: אור גפן)כיף שבאתם. אסי בוזגלו, עדי בוזגלו (צילום: אור גפן)
מחליפים חוויות כדורגל. אסי בוזגלו, סילבי ז'אן (צילום: אור גפן)מחליפים חוויות כדורגל. אסי בוזגלו, סילבי ז'אן (צילום: אור גפן)
רוני נדלר (צילום: אור גפן)רוני נדלר (צילום: אור גפן)
אסי בוזגלו, עדי בוזגלו (צילום: ניר פקין)אסי בוזגלו, עדי בוזגלו (צילום: ניר פקין)
כבר הולכים? יוגב אלקיים, דנית גרינשטיין (צילום: אור גפן)כבר הולכים? יוגב אלקיים, דנית גרינשטיין (צילום: אור גפן)
עדי  בוזגלו, אסי בוזגלו, רז בן רפאל, סילבי ז'אן, יפעת אורלב (צילום: אור גפן)עדי בוזגלו, אסי בוזגלו, רז בן רפאל, סילבי ז'אן, יפעת אורלב (צילום: אור גפן)
נועה כהן (צילום: ניר פקין)נועה כהן (צילום: ניר פקין)
גילי איצקוביץ' (צילום: ניר פקין)גילי איצקוביץ' (צילום: ניר פקין)