לפני שבועיים נלכדה כוכבת "האח הגדול" שמובילה מאבק למען הילדים שלנו, מנשקת בפה את הדוגמן רון לוי בן ה-20. הרשת סערה כי אברמוב כידוע נשואה, וסיפרה ב"האח הגדול" שהיא שומרת מסורת ומגיעה ממשפחה דתייה. תפסנו את אברמוב בעדשת מצלמת הפפראצי במדידות לשמלה אצל המעצב שלומי דדון בדיזינגוף בתל אביב, וזה מה שהיה לה להגיד על הנשיקה הלוהטת.

"רון הוא מדהים, הוא חתיך הורס, אבל היינו בקמפיין של ער"ן שזה ממש קמפיין חשוב ופשוט אמרנו שלום, וזה נראה כאילו זה, אבל אין על רון", אמרה אברמוב. כשנשאלה לאן החבר הטוב שלה מבית "האח הגדול", יהודה יצחקוב נעלם, אמרה: "יהודה צריך את המקום שלו לדבר, אני לא הדוברת של יהודה, אני חושבת שהוא צריך את הזמן".

למי שפספס. רון לוי וימית אברמוב (צילום: אור גפן)למי שפספס. רון לוי וימית אברמוב (צילום: אור גפן)
נתפסה על חם (צילום: אור גפן)נתפסה על חם (צילום: אור גפן)

עוד נשאלה: "תפסת צד בחברות שלך, את מסתובבת המון עם המנודים עם יהודה, ג'וזי, איילון ורונית". אברמוב השיבה על כך: "אני לא יודעת אם הם מנודים, אני פשוט מסתובבת עם מי שהייתי איתו בבית זה הכי טבעי בעולם. הם הלב שלי, לא תפסתי צד, אני עדיין מדברת עם תום ועם גל והם אהבת חיי".

על הזוגיות של גל ותום אמרה: "הקשר יאריך ימים, יש שם מלא אהבה, אני מאחלת להם את כל האהבה שיש בעולם, שתמיד תמיד רק ירימו אחד את השנייה, שיעשו ים של חיל". על הזוגיות של אלמוג ויהודה אמרה: "הם קסם, הם ביחד והם מדהימים וזה יאריך ימים, והם פורחים ביחד ושיתנו בראש".  כנשאלה האם בירכה את זוכת העונה - זהבה בן אמרה: "איך אפשר לא לברך אותה. בירכנו אותה, דיברנו איתה, היא מדהימה - אין על זהבה".

הרשתה לנו להיכנס, נשבעים. ימית אברמוב (צילום: אור גפן)הרשתה לנו להיכנס, נשבעים. ימית אברמוב (צילום: אור גפן)
מה האירוע? ימית אברמוב, שלומי דדון (צילום: אור גפן)מה האירוע? ימית אברמוב, שלומי דדון (צילום: אור גפן)
בודקת אופציות (צילום: אור גפן)בודקת אופציות (צילום: אור גפן)
מקווים שנהנית (צילום: אור גפן)מקווים שנהנית (צילום: אור גפן)